Únor 2017

13. kapitola 3/3 2. část

10. února 2017 v 21:04 | Jane, Ajka |  Nobody cared
Jak jsem slíbila, je tu druhá část 13. kapitoly. Komentáře nás moc mile překvapili, takže doufáme, že i tentokrát nám nějaký zanecháte. Jane to tak moc nakoplo, že začala s překladem další kapitoly. Takže jen tak dál.

Už vás nebudu zdržovat a jen vám popřeju hezké počteníčko.
(Malinký spoiler: Až si přečtete ten konec, nejspíš si sami budete přát, aby těch komentářů bylo co nejvíce :P :D)

13. kapitola 3/3 1. část

6. února 2017 v 18:32 | Jane, Ajka |  Nobody cared
Nová kapitolka. Pár slov viz ZDE. Kvůli limitu na blog.cz (dokonce jsem musela zrušit i zarovnání, aby se to sem vešlo! :( )


Nová kapitolka na světě

6. února 2017 v 18:27 | Ajka |  Nobody cared
Máme pro vás novou kapitolku. Respektive její 1. část, i když už máme přeložený zbytek. Nicméně já coby v roli bety (Martian je bohužel hodně zaneprázdněná, a tak jsem musela tohle břemeno převzít já) jsem časově docela vytížená a podařilo se mi opravit pouze polovinu poslední části 13. kapitoly. Na zbytek si budete muset počkat - jak dlouho, záleží hodně na vás a vašich komentářích! V poslední části se vám moc komentovat nechtělo a nám se tak mnohem hůř překládá. Takže když budete hodně aktivní, budeme i my ;-)

Tahle část je kompletně prací Jane - tímto jí moc a moc děkuji za skvělou práci! Našla si během zkouškového a Vánoc čas a přeložila těch neskutečných 7000 slov (pro představu - 18 A4!) za relativně krátkou dobu. Jak jsem zmínila, betu jsem si vzala na starost já, takže doufám, že jsem tam nenechala moc chyb. Už vás ale nebudu zdržovat. Užijte si čtení a KOMENTUJTE!! :)

P.S. Kvůli "úžasnému limitu" 40 000 znaků zde na blog.cz jsem byla nucená tento úvod napsat do samostatného článku (ani teď si nejsem jistá, že po přidání odkazů se mi tam bude pořád vejít). Takže berte tento článek jako součást nové kapitolky :) Tu najdete ZDE.