Listopad 2016

13. kapitola 2/3

26. listopadu 2016 v 16:56 | Ajka, Jane |  Nobody cared
Tak pro vás máme novou kapitolku :) Troufnu si říct, že si můžete zvykat na rychlejší tempo překladu, protože Jane jede jako drak :) Děkujeme Martian za betaread!

Nebudu vás dál zdržovat. jen snad vás znovu požádám o komentáře! Moc nám pomáhají :)

Pokračování překladu NC

15. listopadu 2016 v 16:49 | Ajka |  Nobody cared
Ahojky :) Mám pro vás dobrou zprávu. Asi jste si všimli, že můj překlad opět jaksi zamrznul :/ Bohužel jsem tento semestr dost přecenila, je to neskutenčný blázinec a aby toho nebylo málo, jako na potvoru jsem si musela vybrat jednu z nejtěžších bakalářek :/ No prostě není čas pomalu ani na spánek, natož na překlad.

Teď ta dobrá zpráva :) Ozvala se Jane, jak to se mnou vypadá, a souhlasila, že prozatím se ujme překladu úplně sama. Pro vás to znamená menší čekání, protože Jane je ta rychlejší z nás dvou ;-) Sami už víte, že Jane překládá stejně kvalitně jako já a spolu s Martian, která nám děla více než pečlivou betu, je překlad, mysím si, dostatečně stravitelný :D Pokud pro mě roníte slzičky (:D budu si říkat, že určitě jo :D), tak se samozřejmě plánuju k překladu vrátit, ale nechci vás nechat zase rok čekat :/ Protože se bojím, že dřív než po státnicích to nebude :( Stáž mi taky dává zabrat a nerada bych tohle všechno flákala kvůli překladu.

Takže tedy můžete čekat, že se překlad v nejbližších dnech zase pohne, ale půjde tedy již pouze o Janino dílo. Pokud budu moct, budu třeba místy něco malinko měnit, pokud budu mít pocit, že je to potřeba, ale spíš to nechám na betě :)

Tak si užijte čtvrteční volno, ev. prodloužený víkend a snad se brzy dočkáte další kapči ;-)

Ajka