Červenec 2016

Ke stažení pro čtenáře

14. července 2016 v 11:22 | Ajka |  Nobody cared
Ahoj :) Konečně mám den volna v mých pracovních "prázdninách", takže se plánuji i já pustit zase do překladu. Nejspíš jste si všimli v meníčku, že překládá teď spíš Jane.. Nejspíš to teď bude hodně stát na ní (tímto ti MOC A MOC DĚKUJI ZA POMOC A PODPORU!!!! Bez tebe by NC nemohlo pokračovat :) ), protože jsem si do konce prázdnin našla ještě jednu brigádu - jo, jsem cvok :D, takže v týdnu čas mít nebudu a víkendy trávím hodně s přítelem nebo rodinou.. Nicméně tím nechci říct, že bych se na to vykašlala.. To určitě ne :)

Ale teď už k účelu tohoto článku... Docela pozdě mě napadlo vám nabídnout aktuální verzi povídky Nobody cared ke stažení do počítače (ve verzi word nebo pdf), pokud byste chtěli mít povídku u sebe (třeba pro budoucí znovupřečtení při čekání na další kapitolu.... Ne, dělám si srandu, snad tam nebudou takový pauzy :D) nebo prostě jen tak, abyste to nemuseli k sobě kopírovat. Alespoň já jsem tohle vždy ocenila u povídek, které jsem hrozně ráda četla znovu a znovu.

Po každém vydání nové kapitoly (celé, ne částí) budu verzi aktualizovat.

Pokud budete mít o povídku zájem, napište pod tento článek (případně, pro jistotu, na můj email, tam jsem každý den; najdete ho v menu) svůj email a jakou verzi byste chtěli (pdf nebo docx/doc, záleží, co vaše offici zkousnou) a já vám to co nejdříve zašlu :) Snad bude mít někdo zájem :)

Aktuální verze: 09-02-2017, 13. kapitol