Březen 2016

12. kapitola 2/3

26. března 2016 v 20:27 | Ajka, Jane |  Nobody cared
Hip, hip hurá! :) Po víc jak roce další část. Snad teď bude povídka přibývat trochu častěji, neboť už na překlad nejsem sama. Tímto bych tak chtěla poděkovat mé dokonalé betě Jane, která již není jen betou, ale mojí spolupřekladatelkou! Velká část následující kapitoly je tak jen a jen její dílo :) Taktéž jen díky ní je zde nová kapitola tak brzy, tak jí hezky poděkujte :)

Snad se bude líbit. Jako vždy nás velice potěší vaše komentáře. ;-)

17. října 1991 - Čtvrtek

Hermiona seděla u malého stolku vedle své postele v koutě ošetřovny. Bylo hezké znovu začít chodit na vyučování a všichni její učitelé, včetně protivného profesora Snapea, ji přivítali. Psala svým sponzorům - zatím nenašla jiný vhodný termín pro Malfoye - o svém dni.


Nobody cared - update

24. března 2016 v 14:39 | Ajka |  =>Oznámení<=
Ahoj :) Doufám, že jste ještě stále na Nobody Cared nezanevřeli. Blog jako takový už asi příliš aktivní nebude, nicméně povídky se jen tak vzádat nechci, to se nebojte. Mám tak pro vás relativně dobrou a nadějnou zprávu: S mojí betou Jane jsme se rozhodli do překladu pustit společně, takže to znamená, že co nejdříve by na blog mohla přibýt další část povídky. Jane je do překladu velice nadšená a je mi tak silně potřebným motorem, který mě donutí se na zbytek vrhnout co nejdříve :) Takže snad do měsíce by to tu mohlo být, možná dřív, pokud na tom já zapracuji.

Takže doufám, že zde povídka ještě najde nějaké čtenáře a že mě nerozcupujete za to, že překlad tak strašně dlouho trává :/ Bohužel současná situace mi příliš času na povídku nepovoluje a sic bych chtěla, mám spoustu věcí, které spěchají mnohem víc.

Ajka