Říjen 2014

Jak to se mnou vlastně vypadá?

29. října 2014 v 22:17 | Ajka |  Moje kecy
Půl roku jsem tady nebyla, takže by možná stálo za to vás trošku dostat do obrazu ohledně toho, co se mnou vlastně je... Jestli jsem skončila pod mostem, jestli jsem si náhodou nekoupila toho slona, po kterém celý život toužím, nebo jestli jsem se vykašlala na školu a začala pracovat... Samozřejmě, pokud vás to zajímá :) Nicméně pro mě osobně jsou vždycky takovéhle články od autorů nezajímavější, protože tyhle věci na netu nikde jinde nenajdete, a vždycky mě zajímá, jak vlastně vypadá, a KDO je autorem článků, které si pravidelně čtu :)

.... Že by... ? :D

28. října 2014 v 23:00 | Ajka |  Moje kecy
Páni, jak velký musí být člověk závislák, když na odvykačce nevydrží ani půl roku? :D


Ahóoóóój!!! :D Tím závislákem samozřejmě myslím sebe a svou závislotí vás, tenhle blog a všechny ty úžasné věci, od kterých jsem se těch půl roku zkoušela "odzávislačit"! :)

Odvykačka nepomohla, vlastně byla dost strašná a já jsem hrozně moc a moc na vážkách, znovu tenhle blog rozjet. Ale závisí to hodně na vás... Chodíte sem ještě někdo? Jako vím, že jsem tu několik měsíců nebyla, tak bych se nedivila, pokud bych spoustu z vás jako SB ztratila... Moc by mě to mrzelo, ale je to dost pochopitelný...
Takže v případě, že bych se snad rozhodla blog znovu rozjet, mi napište přezdívku a blog, ať vím, kdo mi v přátelích ještě zůstal :)

Moc bych se chtěla omluvit lidem, co po mně chtěli za tu dobu něco poslat, komentáře jsem většinou (a to tak jednou za měsíc) jen projela a neodpovídala, dost často pro to, že jsem na to zapomněla.

Co mám v plánu? Nevím :) Ono se po půl roc vracet k něčemu už zapomenutýmu je hrozně těžký... Takže asi budu zase experimentovat, zkusím se vrátit k překladu, ale půjde to asi nejspíš dost ztuha.... Uvidíme :)

Takže ještě jednou ahoj :)

Ajka ♥