Srpen 2010

Mafia II

29. srpna 2010 v 17:46 | Ajka |  Ostatní
Tak teď tu mám článek z úplně jinýho soudku a myslím, že je to záležitost spíš pro kluky, než holky (i když, vyjímky se najdou, že:)). Rozhodla jsem se napsat článeček o jedné z mích oblíbených PC her a to je Mafia, respektive její druhý díl. Pokud vás informace o právě vydaném pokračování téhle skvělé hry zajímá, chcete vidět trailer, stáhnout si Demo verzi nebo vidět fotky z her, klikněte na celý článek:)

Na primě od 20.00

28. srpna 2010 v 16:17 =>Eragon<=
Jen takový pidi oznámení:) příští sobotu (4. září) na primě od osmi večer dávají Eragona:) Tak, kdo ho nemá na dvd a má ten film moc rád, tak se může kouknout:)http://images.elfwood.com/fanq/a/n/andrielisilien/eragon_andrielisilien.jpg

Jak se těšíte do školy:D

27. srpna 2010 v 21:38 | Ajka |  =>Ankety<=
A mám pro vás předškolní anketu:

Jak se těšíte do školy??

Za všechny hlasy budu moc vděčná. Na odpovědi jsem docela zvědavá. Do komentů pište odpovědi který nejsou v anketě, ale klidně pište i něco jinýho, že jo:D

http://ucebnice.org/images/kluk-lezi-naKnize.gif

Emma na krátko

27. srpna 2010 v 21:15 Emma Watson
Vím, že spousta z vás už asi ví, že se Emma nechala okudlat na krátko, ale stejně to sem dávám. Zřejmě to neni pro žádnou roli, protože jsem to hledala na jejích officiálních stránkách a jsem četla její vzkazy na facebooku a pročítala její filmografii na tý of. stránce, a nic se o tom nikde nepíše. Podle všeho prostě chtěla Emma udělat něco, po čem toužila už roky - ostříhat se. A podle mě (je to teda jen můj názor) jí to moc nesluší. Nebylo nad její hezký vlnitý vlasy:))

Co na svůj nový účes říká Emma?

"Cítím se neuvěřitelně. Miluju ho! Chtěla jsem to udělat už roky a roky. je to ten nejvíc osvobozující pocit na světě! Doufám, že se vám líbí. Emma" (můj překlad, kopírovat JEN SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

Fotky jsou v celym článku

Nové fotky

27. srpna 2010 v 20:49 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
vseblog.blog.cz

Heh, tak jsou tu další nové fotky...jak já se nemůžu dočkat:)


 najdete je v celym článku:) Klidně zanech koment, zlobit se určitě nebudu

Prosím, hlasujte!!

25. srpna 2010 v 18:33 =>Oznámení<=
Prosím všechny, co navštíví tenhle blog, aby hlasovaly pro mého malého brášku!

Jedno kliknutí vás nezabije...moc a moc prosííím.

hlasujte tady: http://www.cewecolor.cz/soutez/?search=422010-734985


Díky moc!!!!!

Chceš si vyměnit ikonku?

24. srpna 2010 v 21:24 Ostatní
Chceš si vyměnit ikonku? Pokud jo, napiš do komentářů svou přezdívku a adresu blogu.

Nezapomeň si dát do menu nebo jinam mou ikonku. Aktuální najdeš v menu.

Tak zatím:) Těším se na vás!

Malá Lily Evansová

24. srpna 2010 v 12:58 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Malou Lily Evansovou, která se objeví v druhé části Relikvií, konkrétně ve scéně, kdy Snae ukazuje Harrymu své vzpomínky, si zahraje mladá Ellie Darcey-Alden. Podle mě se na tu roli hodí, uvidíme jak bude vypadat ve filmu:)Jinak, v Chicagu už proběhlo tzv. testovací promítání první části relikvií, a podle reakcí některých uživatelů Twitteru, to nejspíš bude hodně dobrý. no, necháme se překvapit:) (testovací znamená některé scény nedodělané, tj. bez speciální efektů a s nedodělanou hudbou)

verky.blog.cz

Další zpráva o dabingu

23. srpna 2010 v 13:09 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
Tak jsem trochu pohledala na netu informace o tom dabingu a na jednom blogu jsem našla zprávu, že podle jedné holky, která kvůli tomu příšerně nadabovaným traileru psala až do společnosti Bontonfilmu, se ten dabing v traileru nemusí schodovat s finálním dabingem ve filmu. Proč, to si přečtěte raději sami v tom dopisu, co sem přikládám.

vseblog.blog.cz


8. kapitola - Druhý rok 2/2

20. srpna 2010 v 13:44 | Breanie, překlad Ajka |  Jiný začátek
2. polovina.

8. kapitola - Druhý rok 1/2

20. srpna 2010 v 13:37 | Ajka, Breanie |  Jiný začátek
Okok, tak je to tu. Je to dost narychlo, takže tam můžete najít chyby. lae snad jich tam moc není no.


Nová kapitolka

20. srpna 2010 v 12:42 | ajka |  Moje kecy
Takže, milí čtenáři povídky Jiný začátek, mám pro vás dobrou zprávu. Zbejvá mi asi tak 896 slov k přeložení asi ze 7000 slov, takže bych to snad měla dneska dodělat a dát to sem. Napřed mě napadlo, že bych vám sem frkla už první část, ale pak sem si to rozmyslela, protože první půlka tý kapitoly jsou stejně jen dopisy, takže nic moc novýho. 

Takže, čekejte kapitolu dneska odpoledne (večer nejsem doma), nebo, když to nestihnu, tak zejtra no (pokud nepůjdu do práce, protože se začíná dělat hezky:))

Ajka

Nežadoucí číslo jedna

18. srpna 2010 v 16:27 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Nežádoucí číslo jedna:) 10 000 galeonů odměna...no, hezký:)
verky.blog.cz


Ke bude končit první část?

17. srpna 2010 v 10:54 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Dneska jsem se pro jistotu koukala na net, jestli se nějak nezměnila část, kde má být ukončena první část relikvií, a ano, změnila. Původně prý měla končit odvedením trojlístku do Malfoy manor, ale podle nejnovější zprávy to bude až po zabití Dobbyho, a to ve scéně, kde Voldemort krade z Brumbálova hrobu bezovou hůlku. To si myslím, že je přijatelnější, protože nás aspoň nebudou tolik napínat:)

http://media.the-leaky-cauldron.org/fanartpics/pictures/mudblood428/normal_marryaweasleyj.jpg

No děs - trailer v češtině

16. srpna 2010 v 13:13 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
Tak tohle je hnus. Právě jsem byla na blogu SB majas-serials.blog.cz a našla tam odkaz na trailer k Jitřnímu poutníokvi. V češtině. Věřte mi, je to hrůůůůza. Dabing je úplně jinej, než v předchozích dílech. Lucku například dabuje Anežka Pohorská (Hermiona z Pottera), což nechápu, protože se k ní ten hlas nehodí!!!!!!!!!!!! Edmund a Aslan jsou taky předabovaní. Kaspíka jsem nepochytila, ale budu doufat, že zůstal stejnej.


7. kapitola - Letní prázdniny 2/2

12. srpna 2010 v 13:02 | Breanie, překlad Ajka |  Jiný začátek
Druhá část:

7. kapitola - Letní prázdniny 1/2

12. srpna 2010 v 13:01 | Breanie, překlad Ajka |  Jiný začátek
Tak, další kapitolka je tu. Dala mi zabrat, je zase o něc delší než ty předchozí. Ale od originálu je skoro o 2000 slov kratší:) Ta čeština...

No nic, co ke kapitolce: Jak asi na konci všichni zjistíte, tenhle rok bude ještě relativne podobný originálu od JKR (některé věty jsou obsané z knihy - na ty si nedělám nárok, ale zase některé jsem si přložila podle sebe), ale už od třetího ročníku, kde se vrací Sirius se příběh začne trochu měnit. Každopádně se musím přiznat, že se čtením téhle povídky jsem zatím u 26. kapitoly. Nemám na to moc čas, ale zatím se mi poídka opravdu líbí. Je to zajímavý.
Nevim, jak vám se povídka líbí, ale tak snad taky, no

Jak říkám vždycky, komentáře moc a moc potěší, vždycky mě to povzbudí a dá mi to novou chuť do překládání. Takže, za ně předem děkuju, ale teď už ta slíbená kapitolka.

Jo, není opravená betou, trochu nestíhá, no:) Za chyby se teda omlouvám.

Oficiální stránka

8. srpna 2010 v 14:31 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Pokud máte zájem, můžete se kouknout na oficiální stránku relikvií. V Galerii je spousta nových fotek z filmu, takže, kdo má zájem...KLIK

vseblog.blog.cz
Poor Hogwarts:(

Jinak, nevím jak vy, ale já se filmu nemůžu dočkat!:) Zatím podle traileru to vypadá, že ten film bude snad i lepší než šestka, která se podle mě moc nepovedla. jako byla hezká, ale podle mě to trochu přehnali s těma vtípkama a tak, jinak ten film docela vyšel (až na ten brumbálův pohřeb, kterej vystřihli, a dali do sedmičky, za což bych je nejradši uškrtila, to tam prostě bejt mělo, takhle to nebylo tak...prostě takový, jako v knížce, málokdo se asi při filmu rozbrečel, ale u knížky bulel snad každej:))

Harry Potter, by Mel