Červenec 2010

Kapitola 6. - První rok

31. července 2010 v 10:08 | Ajka, Breanie |  Jiný začátek
Neni zkontrolovaný betou, taže za chyby se omlouvám:)


Malí Potterovi

31. července 2010 v 10:06 =>Kreslené obrázky<=

 zdroj: hpmaggdinka.blog.cz

Nový film

31. července 2010 v 9:57 | Ajka |  Daniel Radcliffe
Nedávno jsme se dozvěděly, že Daniel Radcliffe si zahraje v paranormálním thrilleru Žena v černém (The Woman in Black) .
V novém rozhovoru Dan blíže vysvětlil, proč se vlastně rozhodl postavu právníka Arthura Kippse ztvárnit. Také poznamenal, že to bude oproti Harry Potterovi drastická změna.


"Prací se nejlépe zabavím během tohoto zvláštního období," říká Radcliffe o skončení natáčení Relikvií Smrti. "Vím, že je to to nejduchaplnejší, co mi zůstalo, jinak bych se jen poflakovat kolem a říkal 'Och, jak mi všichni chybí .. . 'Takže mě těší, že je přede mnou další věc a další výzva. "

"Když jsem poprvé potkal Jamese Watkinse, našeho režiséra, citoval Stanleyho Kubricka. Řekl, že veškeré filmy o posmrtném životě a duších jsou přirozeně utešující, "říká." Myslím, že něco na tom bude a na náš příběh to sedí. I když je to horor a je strašidelný, je také o ztrátě a smutku. Četl jsem ho v letadle a nevím, co si o mně lidé kolem museli myslet. V kuse jsem sebou trhal a lapal po dechu. "

Tato role bude pro Radcliffa první zkouškou toho, zda zvládne film, ve kterém nebude mávat hůlkou a navíc se objeví téměř ve všech scénách. "Lidé mě obvykle viděli jen s brýlemi." To se však změní. "

Radcliffe poukázal na to, že v tomto filmu již není čarodějnickým sirotkem, ale dospělým mužem - otcem a to mu dává možnost udělat čáru za Harry Potterem. "Trochu se toho obávám. Ale je to výzva, vypadat jako mladý otec. Pokud to dokážu, myslím, že mě to úplně oddělí od Harryho, "řekl Radcilffe." Scénář je úžasný a postavy jsou tak jasné, že ten tlak diváků na mou odlišnost, kterou budou očekávat, není až tak velký, pokud víte co tím myslím. Jinak řečeno, když už se jednou lidé vžijí do toho působivého příběhu, přestanou - doufám - o mně přemýšlet. "

verky.blog.cz

Docela jsem na ten film zvědavá. Nevim, jak vy, ale pro mě je docela těžký představit si Dana jako tátu:)

Narozeniny oslavil ve velkém stylu

31. července 2010 v 9:55 | Ajka |  Daniel Radcliffe
Jen tak štrachám po netu a tak nějak jsem si řekla, že napíšu i nějakej jinej článek, než další kapitou.
Daniel 22. července oslavil svoje 21 narozeniny a to docela ve velkém stylu. Slavil je v ruském St. Petersburgu.
fotky z akce najdete v celém článku.

5. kapitola 2/2 - Na palubě Bradavického expresu

24. července 2010 v 13:48 | Breanie, překlad Ajka |  Jiný začátek
Zbytek:

5. kapitola 1/2- Na palubě Bradavického expresu

24. července 2010 v 13:47 | Breanie, překlad Ajka |  Jiný začátek
Další kapča, potlesk:) neni zkontrolovaná betareaderem, takže se za chyby omlouvám:)


Nový film - Beastly

19. července 2010 v 20:40 | Ajka |  Alex Pettyfer
Nový film Alexe Pettyfera, Beastly, je dá se říct novodobý příběh o krásce a zvířeti. Kyle Kingson (Alex Pettyfer) je nejenom přitažlivý, ale také chytrý a inteligentní. Jednoho dne potkává "čarodějnici" Kendru (Mary Kate Olsen), která ho prokleje. Jediné, co může Kyleovi pomoci je opravdová láska a tak začíná Kyleova cesta za hledáním té, která může zrušit jeho prokletí.A hádejte, kdo je ta vyvolená? Vanessa Hudgens coby Linda. Skvělý, ne?? Ne, že bych jí neměla ráda, ale...

Každopádně, do kina si na to zajdu (pokud to půjde u nás, což snad jo!)

Trailer a fotky najdete v celym článku:)

Nestíhám

12. července 2010 v 9:38 | Ajka13 |  =>Oznámení<=
Zdravim čtenáře tohohle blogu. Jsem tu jen na skok, abych vám sdělila, že jaksi nestíhám. protože je pořád hezky a vedro, tvrdnu od desítí do sedmi v práci. Takže to hlavně znamená, že se k překladu moc nedostanu, protože večer jsem už moc unavená.
Pokusim se k tomu dokopad, ale nic neslibuju. Z další kapči mám asi jen 200 slov, ale je kratší, takže by měla být  dřív. Ale jak říkám, nespoléhejte na to.
Moc chci poděkovat těm, co se povídka líbí a omluvit se jim za zdržení. Užívejte si prázky, vaše Ajka♥

4. kapitola - Dětství

6. července 2010 v 17:48 | Ajka, Breanie |  Jiný začátek
Fajn, je tu další kapitola. teď jsem to dopřeložila, takže to není zkontrolovaný betareaderem. Snad tam není tolik chyb. Je trochu kratší, proto mi asi zabrala jen dva dny (můj rekord). Sand se vám kapča bude líbit. Pište komenty:)!!
Ještě poznámka. Ponechala jsem anglický výraz Moony (Náměsíčník), protože skloňovat to v češtině je hnus. Potom jsem ještě předělala Potter Manor na Rezidence Potterů. To jen, aby vás to nemátlo.

LOL!!!Chcete se pobavit? Tak se koukněte!!!

6. července 2010 v 16:10 Ostatní
Tohle jsem našla na netu, je to sestřih ze zákulisí natáčení 1-4 dílů HP. Nejsou to žádný kidy, je to sranda. Koukněte se na to, doporučuju.