Březen 2010

Pozastavuju blog

21. března 2010 v 14:40 =>Oznámení<=
Hups..je to tu. POZASTAVUJU BLOG NA DOBU NEURČITOU!!!!! Zjevně do doby, než se to rozhodnu nadobrou zrušit, nebo pokračovat.

Sbéčkám a všem, kdo tenhle blog čtou, se omlouvám, ale mě už to nebaví. Návštěvnost mi stejně nestoupá, ale klesá a prostě já nemám sílu na to se pořád nutit sem něco napsat jenom proto, aby sem chodilo víc lidí.

Jen bych ještě chtěla říct, že Marsokoncert byl suuuupeeeeeerrrr!!!!!!!!!!

Naplácanej březen

15. března 2010 v 20:07 | Ajka |  Moje kecy
Zdravim všechny čtenáře této choré stránky :) a hned se omlouvám, že blog trochu zanedbávám. Jde o to, že tenhle měsíc je vážně příšernej. V mobilu ám všechny dny začerněný nějakou poznámkou, událostí, takže toho mám fakt dost.
Zanedlouho mám soutěž s houslema, natáčení, divadlo...taky kino:) a tak.

Jo k tomu kinu. Zrovna předevčírem jsem se byla podívat na tu Alenku v říši divů s Johnym Deppem a bylo to docela cool, jen jsem čekala romantičtější zaknčení - ale asi bych toho chtěla po pohádc moc:)

23. u nás dávají Imaginárum dr. Parnasse s Heathem (je to jeho poslední film), jenže si ani nejsem jistá, jestli to stihnu kvůli natáčení jednoho studentského filmu - no snad jo.

Hnedka další tejden se chystám na Percyho Jacksona:Zloděje blesků a docela se na to těšim hlavně proto, že hlavní představitel je docela fešák:)

No, toť k mému programu.

A VE ČTVRTEK JEDU NA JAREDA DO PRAHY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Záviďte:) uleju se v pátek ze školy:)

No, ještě jsem chtěla jen říct, že tu možná zase delší dobu nic moc nepřibyde, ale pokusim se sem aspoň dávat novinky k potterovi, k eclipse a tak, no. Fakt sorry, ale nestíhám...

Přidávám fotečky z PJ:ZB a I dr.P

Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief, Logan LermanI dr. P:


Imaginarium dr. Parnasse, Heath Ledger

Trochu netradiční trio

11. března 2010 v 13:17 Ostatní

...nešlo odolat:)

Jsem nemocná

6. března 2010 v 19:20 | Ajka |  Moje kecy
Achich ouvej, jsem nemocná. A zrovna o výkendu. To dokáže člověka tak otrávit!!! Co já bych dala za to bejt nemocná v tejdnu a poležet si v postýlce místo sezení v nepohodlné lavici ve škole. Ale jak to tak vypadá, mým prosbám nebude vyslyšeno a já v pondělí pomažu hezky rychle do školy - leda že by mi pořád bylo takhle hrozně - ale při mé smůle...
Doufám, že vy si v klídku užíváte vejkend a nemusíte ležet, když je venku "tak krásně". (hnus!! Už aby bylo jaro!!!!)
Sbénkům se omlouvám, že teď neobíhám, ale neni čas ani nálada. Jak jste si jistě všimli, na blogu toho taky mc nepřibývá, ale co se dá dělat, mno..nutit se nemůžu...

Staronové info o filmu Eldestu

6. března 2010 v 19:15 =>Eldest<=
Hledala jsem na netu nějakou známku toho, že by se měl Eldest točit, ale místo toho jsem narazila na článek z ledna 2009 na Alagaesie.net. Novější článek na tohle téma tam nebyl, ale tak nějak v něm můžeme najít naději, že až paolini dopíše, třeba se 20th century fox rozhoupou, vymění rejžu a začnou točit..no, ale uvidíme..

Tady je celý článek:

Eldest by měl být pokračováním filmu Eragon, který na konci zůstal opravdu až okatě otevřen pro další děj, ba co víc, vyloženě sliboval válku! Je ovšem otázka, jestli se čehokoliv z toho diváci vůbec dočkají. Eragon totiž nebyl přímo kasovní trhák, podle mnohých měl co dělat, aby si vůbec na sebe vydělal. My čeští kritici (co četli knihu) jsme toho názoru, že výměna scénáristy a režiséra by bohatě stačila, ale překážek je tu víc...

20th Century Fox vlastní další práva na filmová pokračování příběhu. Zatím ale váhá, ne díky recenzím, ale z důvodu děje ve filmu. Přiznání, že opravdu netuší, jak příběh může skončit, je pro některé opravdu jen výmluvou. Přiznejmne, že Paolini už dopsal další díl Brising před mnoha měsíci a nyní pokračuje na dalším. Jestli ale filmové štáby chtějí čekat, až své dílo dopíše kompletně, je jen ve hvězdách.

Hovoří se také o alternativě, s jakou byly zfilmovány první dva filmy Harryho Pottera a pokračování Pirátů z Karibiku - druhý a třetí díl se natočí najednou. Pro diváka to znamená méně čekání, ale pro filmaře ještě větší riziko, že se film líbit nebude. První film rozdělil diváky na dva tábory - jedni četli knihu, druzí ne. A právě proto jsou i odezvy na Eragona jako černá a bílá. Čtenáři knih mají tendenci porovnávat a celý film pěkně spláchnout. Na obranu dodejme, že ti, jenž knihu nečetli, se z filmu opravdu moc nedozvěděli a museli být náležitě pěkně zmatení.

Ale mějme se na pozoru! Mé tajné zdroje říkají, že rozhodnutí o natáčení by mělo padnout brzy. Pokud by se totiž rozhodli točit, filmaři by začali v létě 2009.

Přání k 10. narozeninám

6. března 2010 v 19:05 Daniel Radcliffe
Huhu, jsem zpátky,, po delší době. Mám tu pro vás dopis od Daniela adresovaný magazínu Details s přáním k desátým narozeninám. nevim, jak vy, ale podle pěkně škrabe. Skoro vůbec to po něm nepřečtu:)