Dan se v HP7 objevi nahej!

4. února 2010 v 21:29 |  =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Wow. Četla jsem článek, kde byl rozhovor z nějakýho časopisu a tam prosím Dan říkal, že tam natáčel scénu, kde byl nahej! Můžem jen debatovat, co to asi bylo za scénu. Mě napadá jen jak skákal pro ten meč, ale tak...piše do komentů, c si myslíte.

V celym článku pak najdete ještě rozhovor s Emmou a Rupertem.

Daniel Radcliffe:
"V Relikvií Smrti uvidíte Harryho tak, jak jste ho ještě nikdy dosud neviděli! Například jsem natáčel scénu kompletně nahý. Když jsem četl scénář, myslel jsem, že budu mít na sobě spodní prádlo, ale ne. Už jsem hrál nahý v Equus, takže to nebylo těžké. Zajímá mě však, jak budou lidé reagovat, i když na plátně zůstane vše podstatné skryté.
Nedávno jsme dokončili natáčení scény, se kterou jsem měl problémy. Mám na mysli scénu se sedmi Pottery. Natáčeli jsme záběry, v nichž hraji všechny postavy Harryho namísto ostatních herců. Byla to zábava, ale zároveň to bylo velmi těžké, protože jsem občas zapomněl, kým právě momentálně jsem. Přivádělo mě to k zoufalství. "

E+R v celym článkuEmma Watson:
"Polibek s Rupertem před kamerami bude pro mě nejzvláštnejší zkušeností z natáčení Harryho Pottera. Oba jsme se té scény obávali a chtěli jsme ji mít co nejrychleji za sebou. Ale to nejtěžší mě teprve čeká - budu muset políbit Dana. Jde o scénu, v níž si Ron představuje polibek Harryho a Hermiony.
Ještě jsme nenatáčali Epilog, ve kterém uvidíme budoucnost Harryho, Rona a Hermiony o 19 let později. Na začátku nás producenti chtěli nahradit staršími herci, ale nakonec to nechají zahrát nás. Budeme vypadat jako čtyřicátníci. Už se nemohu dočkat, když to uvidím. "

Rupert Grint:
"Natočili jsme množství fyzicky náročných scén. Zejména pro Daniela bylo natáčení velmi komplikované. Ale nikdy si nestěžoval ... Ani když pro podmínky na natáčení onemocněl. Dal se dohromady a nestěžoval se ... "

verky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do které koleje bys chtěl/a patřit, kdyby to nebyl Nebelvír?

Mrzimor
Havraspár
Zmijozel

Komentáře

1 Someone who love NYC :D Someone who love NYC :D | Web | 5. února 2010 v 17:39 | Reagovat

No, stejnak zas nic neuvidíme, když to skrejou!
Já už myslela že jeden díl bude aspon zajímavej :D!

2 Vencca Vencca | Web | 1. září 2010 v 14:30 | Reagovat

To je jasný, přeci, když zemře a je na nádraží s Brumbálem, nemá žádné šaty. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama