Únor 2010

Umbridgeová se vrací do relikvií!!

27. února 2010 v 15:02 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Je to tu!!! Umbridgeovou uvidíme v Relikviích. Já nevim, jak vy, ale pro mě je to bezvadná zpráva! Přeci jenom, bez ní by to nebylo vončo. Můžeme se jen dohadovat, kde naši zlou profesorku spatříme, ale nejspíš je všem jasné, že to bude nejspíš na ministervu, kde se Harry, Ron a Hermiona pokusí získat ten medajlonek. No, máme se na co těšit!


Dan navštívil The Trevor Center in New York (2010)

27. února 2010 v 14:53 Daniel Radcliffe
Po dlouhé době opět přidávám něco na blog. Našla jsem aktuální fotky z návštěvy centra Trevo projekt, který podporuje lesbičky a gaye, bisexuály apod. Musim uznat, že tu výjimečně nevypadá jak magor. A neni zarostlej!! fotky najdete v celym článu...z tý poslední mám LOL.


Jsem cvok!

19. února 2010 v 22:58 | Ajka |  Moje kecy
Jsem cvok. je jedenáct večer a já si v klidu íšu na blog. A chystám se nejt ještě takovej pět hodin vzhůru. A pročpak? Dávaj hokej. Jo přesně tak. Já holka se budu dívat od dvou ráno na hokej. V pátek...no co, tak jsem zvědavá, jestli to projedem už teď nebo až v neděli s Ruskem.
ale větší cvok jsem asi proto, že je pátek věčer a já si dělala úkol na němčinu a ještě elaborát na fyziku - proč nevyužít čas? Ale stejně jsem s tím elaborátem musela seknout, neb jsem narazila na zádrhel a musim se poradit s kámošema. Ale co, já končim, jdu si číst. Do dvou času dost:) Ale už teď mě pálí oči....

Ballet shoes na čt1

18. února 2010 v 20:32 | Ajka |  Emma Watson
Tak nějak jsem zkoumala tv program
a narazila tam na film s Emmou Watson:
Ballet Shoes (Baletní střevíčky)
Už dlouho jsem to chtěla vidět.
Jen pro zajímavost. Chtěla jsem vědět,
jaká asi bude Emma jinde než jako Hermiona.
Dávaj to v sobotu na čt1 kolem desátý.
Tak se nezapomeňte koukat!:D
Jo! A jsem zvědavá, kdo ji bude dabovat.
Tak nějak jsem si zvykla na Anežku Pohorsku.
Uvidíme...
Tom potvrdil natáčení epilogu:)

18. února 2010 v 16:57 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Tom Felton během rozhovoru s televizní stanicí MTV prozradil, že natáčení onoho kontroverzního epilogu je naplánováno a mělo by proběhnout na úplném konci natáčení se všemi původními herci (Dan, Emma, Rupert, Tom, Bonnie).
Co tom prozradil k natáčení epilogu...
"Jamie Christopher (první asistent režiséra) byl vždy nakloněný tomu udělat tuto poslední scénu, protože se jedná o takový smutný okamžik celé ságy. Postavy jsou o 19 let starší a všichni uvidíme, co se s nimi za tu dobu stalo a jak se změnili. Všeichni se na to strašně těšíme. S Danem doufáme, že nebudeme vypadat na 60 let."

verky.blog.cz

Skupinky:)

13. února 2010 v 13:38 =>Kreslené obrázky<=
Mám tu další pěkný kreslený obrázky. tentokrát to jsou větší skupinky z HP. Jsou tam i některý z doby Pobertů:)Na zbytek look to celýho článku:)Jsem HAPPY!!!!!

13. února 2010 v 13:26 | Ajka |  Moje kecy
Jojojojojojojojo!!!!!!!!!!!!!!!!! Já jsem ten nejšťastnějších člověk na světě. (aspoň do doby, než mýmu mozku dojde, že pozejtří je škola - fuj!)
Ale proč mám vlastně takovou dobrou náladu?? Moc bych chtěla poděkovat purple za povzbuzujcí komentář k článku o mé čičince (kdyžtak je TADY), protože se splnilo to, co říkala. Alex bude ŽÍT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doktorka překvapeně říkala, že rentgen dopadlo v pořádku a podle toho, co mi potom ukazovala, by měl být Alex jednou možná snad úplně v pořádku. Teď mi pokojně leží na klíně a já jenom žasnu nad tím, že ho budu mít ještě dlouho.
K tomu co mu je: Každý kotě má na kostech chrupavčitý části, který se s tim, jak roste, mění postupně v kost. Chrupavky by měli úplně zmizet do 6 měsíců jejich věku. Můj Alex tam ty chrupavky ještě má (budou mu už 2 roky). Veterinářka říkala, že jsou ty chrupavky vážně malinkatý, ale asi mu nějak vadí. Důvod, proč se nezměnili na kost, je možná te, že mi, když byl kotě, spadl z balkóna. doktorka říkala, že to mohlo způsobit nějaký trauma, nebo náraz. Každopádně mi dala nějaký vápníkvý pilulky, který by mu měli ty chrupavky dopřeměnit na kosti. pak by se mu snad mělo chodit líp. jě sic fakt, že i ty svaly jsou trošku...divný, ale snad se to taky změní.

To ke kocourkovi, ale teď k tomu, proč jsem tu tak dlouho nebyla. Mamka je v nemocnici se zvětšenou cystou, takže jsem se sestrou měla na starost svého 1 a půl ročního brášku. Už mě bolí záda (před chvílí jsem dodělala pětistránkový referát na děják o Caesarovi), takže budu končit. mějte se fajn a užijte si zítřejší valentýn (pokud na rozdíl ode mě máte s kým:))

2 nové fotky z eclipse

9. února 2010 v 17:30
svetplnykouzel.blog.cz

My little kitten

8. února 2010 v 19:41 | Ajka |  Citáty
Tohle sice není žádný citát, ale myslím, že by to sem mělo přijít. to co sem jdu psát, píši se slzami v očích. Opravdovými slzami. A jak se brzy dočtete, mé slzy jsou oprávněné...

Příběh, který se chystám psát, je o mém milovaném...o jediné bytosti na světě, kterou opravdu miluju...o mém kocourkovi, Alexovi

Bylo asi 30.7. 2008. Slavili jsme moje a mamky narozeniny. Já měla jedno velké přání. A to bylo mít kočku. Ale tak nějak jsem předem věděla, že nebude vyslyšeno. O to bylo mé překvapení oprávněnější, když v deset hodin ráno vtrhla do pokoje teta s malinkatou kočičkou v náručí.´Takhle vypadal můj miláček, když jsem ho dostala. Vešel se mi do dlaně, tak byl malinký. Hned jsem mu dala jméno jednoho z mých oblíbených herců - Alex.
Ale už v ten den sem musela snášet zlobu, která se na mě kvůli němu snášela. Mamka nechtěla v domě kočku a tak bylo hodně naštvaná, když ji mi teta dala. Už tehdy byl v mamky očích jen přítěží.
Avšak brzy si ho oblíbila. Dodnes jsem mamce vděčná za mlsky, které mu kupuje, za lásku, s kterou se mu věnuje.

Ale příliš brzy přišli první známky něčeho zvláštního. V té době jsem ještě netušila, kolik málo času se svým kocourkem strávím...
Návštěvy, které kocourka spatřili několikrát poznamenali, že divně chodí. Já se tomu jen smála. Říkala jsem, co to melete? Vždyť chodí normálně...
Avšak i já jsem za čas musela shledat, že na tom něco je. Jeho chůze se začala zhoršovat. Když byl ještě malé koťátko, hravě vyskočil na stůl, teď si nevyskočí ani na schod...To ale skáču.
navštívili jsme veterinu, kde podstoupil rentgen zadních končetin. Zpráva, která přišla, její obsah, mě plně zasáhl až několik měsíců potom
Alex se narodil s jistou poruchou ve vývoji zadních nohou. Jeho kyčle jsou křivé. Nohy mu při rychlejší chůzi vypadnou z kloubní jamky a on se rozplácne na zemi v zoufalém pokusu dostat se co nejrychleji k misce se žrádlem.(nejčastěji se mu to stává, když mu nasypu do misky paštičku, nebo nějakou tu taštičku masovou a tak, jak se snaží co nejrychleji se k ní dostat.)
Několik měsíců jsem prostě žila s představou, že Alexe budu mít pořád, prostě nebude chodit normálně, ale bude žít...jak šeredně jsem se mýlila.
Jeho nohy se začali zhoršovat. Sotva se teď udrží na nohou. A právě tehdy jsem si uvědomila některá slova paní veterinářky. Než abychom ho nechali, aby se trápil, ulehčíme mu to a ...utratíme ho. Tehdy jsem si říkala, že to je jen to nejhorší řešení v případě, že se mu to zhorší, ale nevěřila jsem, že by na to mohlo dojít....ale teď už to vím jistě.
Dneska jsme byli znova na rentgenu. A paní doktorka nám oznámila, že jeho zadní nohy jsou technicky vzato mrtvé. Což pro mě znamenalo jediné - blíží se jeho poslední den. A já prostě nechci, aby umřel, nebo hůř, abych to byla já, kdo ho nechá utratit. Mamka mi pořád říká, že bych snad nechtěla, aby se trápil, že ho ty nohy bolí a tak a já to vim, jen prostě..je mi z toho nanic!
Máme se stěhovat do novýho baráku a pomyšlení, že on ten novej barák nikdy nespatří mě ničí.
zejtra se jdeme kouknout na výsledky rentgenu a já můžu jen doufat, že se to všechno spraví. Ale to doufám marně...

Věcičky

7. února 2010 v 18:00
No, tak jo, no....
twilight manie přináš další věcičky.
Nejvíc mě asi dostali ty ponožky:)
Ale jsou tam i bankovky:)
tak se luknětedo celýho článu, tam je toh víc:)
další věcičky najdete v celym článku:)

Avatar

6. února 2010 v 18:43 | Ajka |  Filmy
No tak jsem ho konečně viděla! Ne v kině, ale staženej a musim říct, že mně se to LÍBILO!!!!
Napřed jsem teda čekala modrý lidi...no fajn, to bude asi blbost, ale mě to dojalo! Ne až k slzám, ale...kdo to viděl a líbilo se mu to...bude rozumnět.
Třeba prostě to, jak se učil zvykům těch Ni'viů a tak....jak spolu bojovali....hrozně se mi taky líbil ten les v noci, jak to svítilo...

A pořádně jsem si zanadávala!:D Na toho parchanta, jak chtěl ten les zničit kvůli tomu Uru..blabla no tomu něčemu, co tam chtěli těžit.
No prostě krása. Já jsem na takovýhle fantasy blbosti...po Hvězdný bráně mě nic nepřekvapí. Jo a ten hlavní Jake Sully - no idol! Fakt. I jako modrej Avatar, i jako člověk:)
Pro ty, co to ještě neviděli a nechápou nic z toho, co jsem tu psala, tak chci jen říct, že jestli nesnáší boje, střílení, nebo nemusíte fantasy...asi se vám to moc líbit nebude, ale zkoukněte si to. Je to hezký. Docela i romantický!:)

Teď ten obsah:

Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na'vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země na své průzkumné misi objeví na Pandoře velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Pobyt na Pandoře je ovšem pro člověka možný teprve po vytvoření jeho genetického dvojníka, hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou oddělenou od lidského těla a fyzicky odpovídá původnímu obyvatelstvu Pandory, které má fluorescentní modrou kůži a dosahuje 3m výšky. Na tuto náročnou misi je vybrán mezi jinými také Jake Sully (Sam Wothington), bývalý námořník, který byl při jedné ze svých předešlých misí paralyzován od pasu dolů. A právě šance opět chodit přiměla Jakea, aby se do programu Avatar přihlásil...(oficiální text distributora)
Základní informace a obsazení:

Režije: James Cameron (titanic, Terminátor)
Délka: 155 min
V hlavních rolích:
Jake Sully: Sam Worthington
Neytiri: Zoe Saldana

Český trailer:

Fotky:

(On jako člověk - že je to docela idol?)
(No neni to krása?)
(Vážně povedenej film. Zvlášť ze strany těch efektů...)


Ke stažení česky ZDE

Rowlingová jako Barbie:)

6. února 2010 v 18:14 Ostatní
Vskutku, co dodat?

verky.blog.cz

Hurá prázdniny!!!

5. února 2010 v 19:17 | Ajka |  Moje kecy
Wow, no super. jsou prázdniny!!!!! Jupí! Chápu, že asi všichni je nemaj, nebo je už měli. Pokud myslim správně, tak různý kraje je maj různě jindy, že?
No to je fuk. Já mám od pondělí prázdniny a chci si je užít jak jinak než relaxací!!! Žádný hory, žádný párty, jen leháro doma. Vám to možná přijde ujetý, ale já si ráda takhle odpočinu:)
Ale co děláte přes prázky vy? Taky doma, nebo na horách, u babičky? Vy, co už jste měli prázdniny, tak taky napište, co ste dělali a kde ste byli. mě asi nic zajímavýho nečeká (kromě učení na haldu testů, který mě čekaj po prázdninách - ty učitelé se fakt zbláznili nebo co - učit se ale asi stejně budu až v sobotu nebo v neděli na Valentýna)
No jo! Co ♥Valnetýn?♥ Budete slavit se vým milovaným/milovanou? Nebo jako já sami doma?:) Ne, já si nestěžuju...
Nu což, jdu se najíst, nebo dožehlit prádlo, neb mě potom čeká Avatar. už jste to viděli? je to kravina? Názory klidně pište do komentů. Komentáře vždycky potěší:)
tak zatim papa♥

Dan se v HP7 objevi nahej!

4. února 2010 v 21:29 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Wow. Četla jsem článek, kde byl rozhovor z nějakýho časopisu a tam prosím Dan říkal, že tam natáčel scénu, kde byl nahej! Můžem jen debatovat, co to asi bylo za scénu. Mě napadá jen jak skákal pro ten meč, ale tak...piše do komentů, c si myslíte.

V celym článku pak najdete ještě rozhovor s Emmou a Rupertem.

Daniel Radcliffe:
"V Relikvií Smrti uvidíte Harryho tak, jak jste ho ještě nikdy dosud neviděli! Například jsem natáčel scénu kompletně nahý. Když jsem četl scénář, myslel jsem, že budu mít na sobě spodní prádlo, ale ne. Už jsem hrál nahý v Equus, takže to nebylo těžké. Zajímá mě však, jak budou lidé reagovat, i když na plátně zůstane vše podstatné skryté.
Nedávno jsme dokončili natáčení scény, se kterou jsem měl problémy. Mám na mysli scénu se sedmi Pottery. Natáčeli jsme záběry, v nichž hraji všechny postavy Harryho namísto ostatních herců. Byla to zábava, ale zároveň to bylo velmi těžké, protože jsem občas zapomněl, kým právě momentálně jsem. Přivádělo mě to k zoufalství. "

E+R v celym článku