Dan a Emma o natáčení

18. ledna 2010 v 14:39 |  =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Stránka Yahoo zveřejnila část svých rozhovorů z návštěvy na natáčení Relikvií Smrti, kde se povídali s Danem Radcliffem a Emmou Watson.

--
více v článku


Oba potter-herci promluvili o loňském natáčení kempovacích scén v různých lesích. Emma poznamenala, jak se scenérie filmu liší od předchozích šesti, které se odehrávaly převážně v Bradavicích a Dan vysvětlil, jak Harry vyrostl mentálně i fyzicky, až do okamžiku, kdy začal být obezřetný vůči svým nejlepším přítelelům.

Emma Watson:
"Bylo také hezké být venku, v lese a mimo studia, jen tak se moci proběhnout. Užili jsme si spoustu zábavy. Zejména proto, že jde o takový těžký, emocionální film, bylo fajn, že jsme mohli vypadnout a udělat pár akčních věcí.

Natáčeli jsme opravdu zábavné scény. Už jen to, že jsme mimo Bradavic, je obrovský rozdíl. Poskytne to divákům nebývalý zážitek. Už se nemohu dočkat, kdy to uvidím vcelku.

Situace Harryho, Rona a Hermiony je pro ně velkou výzvou - fyzickou i psychickou. Jsou daleko od domova. Jsou izolováni, nemají žádné zprávy. Nevědí, co vlastně dělají. Tahají za kratší konec, Brumbál jim sotva zanechal něco, z čeho by mohli vycházet. "

Daniel Radcliffe přidává, že současné natáčení dvou částí Relikvií Smrti může přinést jisté matoucí okamžiky:
"Pokusit se všechno si pamatovat bylo zbytečné. Najednou jsem si uvědomil, jak se vůbec nepamatuji, že jsme něco už dělali. Byla to zvláštní zkušenost. "

Samozřejmě, že jde o potterovku,, ne vše je snadné a veselé. Zejména ne pro mladého čaroděje.
"Harry je jako římský císař ve svých posledních dnech a každý ho napadá," zastoná Radcliffe. "Harry je naprosto paranoidní ohledně toho, co o něm říkají mezi sebou Ron a Hermiona. Myslí si, že zpochybňují jeho vůdcovství. Avšak i on sám má pochybnosti o své vůdcovství. Nemá žádný plán, takže si připadá dost neužitečný."

verky.blog.cz

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama