Harry Potter kouří marihuanu?

16. listopadu 2009 v 17:07 |  Daniel Radcliffe
Fanoušci Harryho Pottera jsou prý zděšeni. Filmový představitel tohoto čaroděje Daniel Radcliffe prý totiž kouří marihuanu.
--
více v článku


Dvacetiletý britský herec se stal další obětí mediálního humbuku, když ho s jointem v ruce vyfotili na soukromé party. Ne, že by byl jedinou celebritou, která kdy trávu zkusila, ale je jednou z těch, kterou při tom vyfotili a mohou tak veřejně pranýřovat.

Fotky jsou to soukromé, což může být pro Daniela důvodem ke vzteku. Podle všeho se snažil uvolnit na jednom večírku v londýnském Camdenu - ve čtvrti podivínských gothů, drogových dealerů a v domovině Amy Winehouse.

"Daniel se smál a zdálo se, že mu to připadá zábavné. Ale nevypadal jako někdo, kdo tuší, o co se jedná. Jeho chování mě překvapilo," potvrdila britskému listu Daily Mirror jistá Wadia Tazi, jež se večírku také účastnila.

No, tak to je pěkně zdrcující zjištění. Je to asi rok dva zpátky, co jsem četla, že si řekli (Jako Rupert, Dan a Emma) že kvůli dětem nebudou na veřejnosti kouřit. A pak tohle! Mno nevim, co si o sobě myslí:(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama