Listopad 2009

3 krásné kvalitní fotky

30. listopadu 2009 v 21:29 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
free image hostfree image hostfree image host


Prohlížejte kochejte se...
Fotky odhalují hned tři hl.postavy-Kaspiana,Edmunda a Lucii..
chybí jen Eustac ale myslím, že nebude trvat dlouho a uvidíme i jeho...
Všimněte si krásné výzdoby paluby a historického
oblečení postav. Také toho co má v ruce Kaspian..Ano meč KRÁLE KRÁLŮ-Petra..

JInak, podle mě Kaspík vypadá HROZNĚ!!!! To roští mu nesluší! A edmund..mno nevim, s delšíma vlasama taky vypadal líp...

zdroj: letopisy-narnie3.blog.cz

Už kóoonečně můžu na komp!

30. listopadu 2009 v 20:27 | Ajka |  Moje kecy
Hm, no asi ste si všimli, že tu dlouuuuhatááánskou dobu nic nepřibylo a vyjimečně to nebylo proto, že bych neměla čas. Ba právě naopak. Času sem měla hafo, jenže sem taky měla zaracha:( Takže nebyla možnost sem něco připsat. Teď už tui ale konečně sem, trakže hned něco přidám. Snad:)

http://thumbnail026.mylivepage.com/chunk26/463421/377/small_sl%C5%AFn%C4%9B%20-%20srd%C3%AD%C4%8Dka%20-%20animace.gif.jpg

Nové obrázky

23. listopadu 2009 v 13:02 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Na prvních obrázcích je z domu Láskorádových a můžete na něm vidět Lenčina otce - Xenophiliuse, kde v pozadí je tiskařský stroj na kterém vydává časopis Jinotaj a samozřejmě Harryho s Ronem.

více obrázku v článku

Fotky z NM

23. listopadu 2009 v 12:50
Než sem dám ty fotky, tak bych se ráda omluvila všem, že sem nic nepřidávám, ale není čas. ndeska ho trochu mám, tak se přidávám fotky. Jsou fakt hezký.

jo a kdo to ještě neví, tak Píseckej gympl má chřipkový prázdniny! Takže jsem až do středy včetně doma.

Na fotky klik na celej článek. je jich hafo:)


Scéna s motorkou

17. listopadu 2009 v 19:45
tohle video jsem nasla na blogu svého Sb Bells:Je to scéna, kdy se bella učí jezdit na motorce a přitom doufá, že uvidí edwarda.


Fotky

16. listopadu 2009 v 17:40 Ed Westwick
Chuckííí!!! Aspoň něco mi teď zlepší náladu:)

Ty jo, já nemůžu najít takovou jednu fotku, co má ségra v mobilu. Ta je dokonalá. Je na ní s barevným deštníkem:)Harry Potter kouří marihuanu?

16. listopadu 2009 v 17:07 Daniel Radcliffe
Fanoušci Harryho Pottera jsou prý zděšeni. Filmový představitel tohoto čaroděje Daniel Radcliffe prý totiž kouří marihuanu.
--
více v článku

Nové fotky

16. listopadu 2009 v 16:56

svetplnykouzel.blog.cz

Sláva prázdniny

14. listopadu 2009 v 19:22 | Ajka |  Moje kecy
Páni, asi bych se vám napřed měla pořádně omluvit. Tenhle tejden byl vážně šílenej, takže nebyl čas něco na blog přidat. Tak sem dnesak přidala aspoň jeden člínek, nepčítaje tenhle.¨

No, tak ...ve čtvrtek jsme byli na výletě se třídou v Praze. Měli jsme jet do národního, ale nakonec jsme jeli do stavovskýho, protože to naše třídní prostě nedokáže zařídit. Jenže..měli jsme v autobude připravený věci na řevlečení, abysme se s nima nemuseli tahat po Praze při rozchodu..ale když jsme čekali na autobus, abysme se mohli převlíct do společenskejch hadrů a jít do divadla, zavlala učitelce autobusák, že nemůže nastartovat! Takže sme ši do divadla v ryflích a navíc zmoklí jak slepice, protože začalo lejt jako z konve. Ty lidi, načančaný, v kvádrech a šatech, na nás koukali jak na burany z Písku. Nám blo falt trapně. A upřímně, podle mýho názoru nám to ani nestálo za to. To představení - kupec Benátský od Shakespeara - bylo děsně nudný. Nu což, aspoň jsme uschli:)

Jinak...Včera jsme si u kámošky udělali filmovej den a po škole jsme koukali na filmy. Stihli jsme jen tři, pak sem museli jít domů, abych nešla moc pozdě. Koukli jsme se na Pýchu a předsudek s Keirou Knightley, na horor 3:15 zemřeš - já ho totiž ještě neviděla - a potom na uvolnění sme si pustili Mezi námi děvčaty, což bylo po tom hororu celkem uklidňující.


Pýcha a předsudek (orig. Pride and Prejudice) je vážně pěknej film. A ten pan Durcy - na fotce vedle Keiry, je fakt suchar. Teda jako ze začátku. Navíc řekne o Alizabeth(Keira), že je "ucházející" nebo něco takovýho a že nen moc hezká. Ale stejně se do sebe zamilujou a skončí spolu. Jako jinak. Ale stejně je to hezkej film. Kdo to neviděl, aˇse podívá, fakt je to hezký.


Tenhle horor je..celkem ucházející:) Ne, dobrý je na tom, že z hlavních hrdinů nikdo nezemře. Až na psa. Chudinka. Mě se to celkem líbilo, teda až na to, že tam zabil toho psa, kterej navíc za nic ani nemoh. Nekousal, jen štěkal. ..kdo má rád horory, tak ať se podívá:)Mezi námi děvčaty (Freaky Friday) je vlastně film o tom, jak si máma s dcerou vymění těla. Z 15 tiletý puberťačky se přes noc stane 40 tiletá sucharská matka a z matky najednou praštěná puberťačka. Až na to, že pozorovat puberťačku, která miluje rock, jak si oblíká sáčko a uplou sukni je fakt zvláštní. A pozorovat manžela, kterej nic netuší, jen se divý zvláštnímu chování své nastávající, je taky prdel. No..kdo se chce zasmát, doporučuju.

No..to by bylo zatim vše. Zatim se mějte, zlatíčka a papa.

Natáčení HP7 zastaveno na 2 minuty

14. listopadu 2009 v 18:52 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Uplynulou středu (11. 11) byl ve Velké Británii tzv.. Den vzpomínky (Remembrance Day).
Typická pro něj je zejména skutečnost, že Britové si dvěma minutami ticha a pozastavením připomínají oběti první světové války. Výjimkou nebyl ani štáb filmu Harry Potter a relikvie smrti, přičemž jeden člen poslal do rádia 5Live následující odkaz:

V současné době natáčíte závěrečnou bitvu v pořadí posledního filmu o Harrym Potterovi. Ráno jsme ho zastavili na dvě minuty. Bylo to velmi děsivé a mysl provokující: V mlze při ruinách Bradavic.


Pořídil si "domeček"

8. listopadu 2009 v 22:02 Daniel Radcliffe
Herec Daniel Radcliffe rozšiřuje své impérium. Ke dvěma bytům v New Yorku si pořídil i dům za 113 miliónů korun. Nemovitost se může chlubit 5 ložnicemi, 4 koupelnami, 6 krby a velkou zahradou. "Dům se nachází v klidné části města. Přes den je zalitý sluncem, zatímco terasu cloní stromy," prozradil realitní makléř.

Teď když má ten barák, tak by nám mohl ty byty dát viď Peťo?? V NYC??:D


Halloween:D

5. listopadu 2009 v 21:39 Ostnatní herci
Tak kdopak to asi je??:)

Oliver:
Rupert Grint

Tom F. s přítelkyní

Nemám čas!

4. listopadu 2009 v 18:05 | Ajka |  Moje kecy
Moc se omlouvám, že tu nic nepřibylo, ale nejspíš to bude tím, že namám prakticky vůbec čas! V pondělí...sem měla housle a pak se asi musela učit, nebo já nevim co, ...včera jsme měli prodloužanou a dneska jdu zase na prodlouženou(jen se dívat) Takže se zase vrátim až v deset, takže sem asi nic jinýho asi nepřibide. Lae jen jak to půjde tak to napravim!(Což bude asi až v pátek nebo až v sobotu)

JInak, v sobotu jsem byla na Klusovi! Přilozil k nám do písku, takže jsme si ho v kulturáku šli poslechnout. Bylo to žůžo. Byli jsme hned v 1.řadě u pódia, takže jsme měli skvělej výhled..a ty jeho joky..Kdo na něm někdy byl, ví o čem mluvim. Je s nim sranda..a hraje samosebou skvěla..nějaká ženská vedle nás mu šla koupit pivo, ...měl chřipku chudák, ale nebylo to znát..

No nic, konec žvástů, je na čase jít se oblékat. Za 40 minut pro mě přijede kámoška a pofrčíme na prodlužku. Jojo, tak zatim a moc se vám omlouvám:) Zatim!

Jo přikládám Marii od Tomáše takže si můžete poslechnout.