Chceč napsat Danovi??

3. října 2009 v 22:20 | Ajka |  Daniel Radcliffe
PřeložilA jsem pro vás....instrukce, jak a kam posílat dopisy po Dana, kdy tak dostanete odpověď a co byste posílat neměli. Prosím, s tim překladem jsem si dala celkem práci, takže, prosím, kopírujte se zdrojem:

Takže:

Prosím, mějte na paměti, že Dan v současné době dostává kolem 500 dopisů týdně (více když se vydávají filmy) takže budete muset na odpověď chvíli počkat (obvykle kolem 2-3 měsíců). Pro Dana jsou jeho fanoušci velice důležití, proto je jeho záměrem, aby každý, kdo mu napíše, dostal odpověď - prosím, buďte trpěliví!

Toto je oficiální Danova adresa pro zasílání dopisů:

Daniel Radcliffe
c/o Harry Potter Productions
Leavesden Studios
P.O. Box 3000
Leavesden
Hertfordshire WD25 7LT
England
Nebo mu můžete napsat na tuto adresu:

Daniel Radcliffe
c/o ARG Talent
4 Great Portland Street
London WIW 8PA
England

Možná jste na internetu zaznamenali více adres na Dana - prosím, nepoužívejte je více, neboť tyto dopisy musí být následně přeposlýny na výše uvedené adresy, čímž se zvyšuje čekací doba a , bohužel, se zvyšují šance, že se Vásš dopis ztratí v transitu.

Rychlé pokyny:

Pokud byste chtěli získat odpověď, nezapomeňte napsat vlastní poštovní adresu, a to čitelně a zřetelně v angličtině!!!
Odpověď obvykle sestává z kopie nejnovější fotografie Dana (s předtištěným autogramem) a informační bulletin. Prosím, mějte na paměti, že vzhledem k jeho natáčení a akademickým závazkům, Dan bohužel nemá čas na osobní odpověď na každý dopis, který obdrží, takže místo toho zasílá bulletin. Ten obsahuje všechny aktuální informace o činnosti Dana a jeho zájmech, a snad by měl zodpovědět většinu nejčastěji kladených fan otázek. Bulletin se mění každé tři měsíce nebo tak nějak, a je zcela napsán Danem, nikoli jeho zástupcem.
Při zasílání dopisu se prosím zdržte zasílání jídla nebo jiných rychle se kazících předmětů. A samozřejmě, prosím, neposílejte žádné hrubé nebo obscénní materiály!

No, tak to je všechno. Cool. Že bych mu napsala?? Vážně o tom přemýšlím, ale ještě nevim.:D

danradcliffe.com


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama