Říjen 2009

Narozeninová scéna video

31. října 2009 v 16:05Snad to pofachčí, pro jistotu adresa: ZDE

Fotky z narozeninový oslavy

31. října 2009 v 16:00

svetplnykuzel.blog.cz

Fotky z útesový scény

31. října 2009 v 15:58
Och, jak dojemné:)


svetplnykouzel.blog.cz

Hurá prázdniny

30. října 2009 v 22:35 | Ajka |  Moje kecy
Zdravim vsechny, jak se dneska máte? Já se mám...dobře. S kámoškou tu probíráme naše milostné vztahy(jako by nějaký byli), včera jsem konečn sehnala šaty na věneček, a na divadle jsem byla pochválena paní režisérkou. Navíc Jsou prázdniny! (no to říkám asi pěkně brzo, co?:)) Ale stejně...Dneska jsem projížděla Popron (časopis s DVD, CD, knížkama, ...) a narazila jsem tam na film Ztracný poklad Aztéků, vypadalo to celkem dobře..a pak jse zjistila že tam hraje Michael Shanks!!!(Dr. Daniel Jackson z SG1) a..ani tam nevypadá jak debil...

Tady mu to sluší..

Nu což. K těm šatům...vy byste aasi neřekli, jak je to těžký..ale sehnat dlouhý šaty na hollku která má jen 42 kg a 158 cm...no, to neni zrovna moc
To sem nedávno byla na 15tiletýprohlídce a tam mi paní doktorka dělila:

Za dva roky si vyrostla o 1 cm a pribrala 2 kila!

Za 2 roky!!!! No, to je neco. Navíc mám hozně nizkej tlak - 80/50 (norm. 120/80)...ale tou vejškou mě dostala..každej za dva roky vyroste aspoň o 10 a ja o jeden cm!!

Tohle mi vylezlo, když jsem zadal kreslená doktorka, hezký, že jo(prison break kdo nepoznal)

No nic, ty šaty...jsou bílý, z půjčovny svatebních šatů, ale ta pani mi tam našije nějaký bordó(červená) korálky a tak, aby nebyli celý bílí..jsou krásný..k tomu mi půjčí náušnice, náhrdelník a naučí mamku, jak mi udělat jeden hrozně hezkej účes - jednoduchej - kde budu mít v culíku růžičky! No, vypadalo to krásně, akorát mi je pani bude muset ještě založit, protože jsou mi delší..jak jinak:)

No nic, doufám, že si užíváte prázdniny jak jen to jde, že jste si šli třeba někam sednout a tak..já končim, tak se zatim mějte papa.


Svatba Billa a Fleur

28. října 2009 v 20:41 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Svět obletěla zpráva o tom, že brzy by se měly objevit podrobné informace ohledně svatby Fleur Delacourové (Clémence Poésy) a Billa Weasleyho (Domhnall Gleeson) v Doupěti. Na úvod mám pro vás novou informaci týkající se hereckého obsazení. Jelikož tvůrci se snaží do posledního dvoudílného filmu zapojit co nejvíce herců z předchozích Potterovek, na svatbě uvidíme i Madame Maxime (Frances de la Tour), ačkoliv v knižním zpracování se její přítomnost vůbec nezmiňuje.
--
více v článku

Kdyby byl Harry holka

27. října 2009 v 12:38 =>Kreslené obrázky<=
Tak z tohohle s kámoškou ležíme...Herman je prej celkem idol...no nevim


Konečně nová ikonka

25. října 2009 v 21:21 | Ajka |  Moje kecy
KOnečně se mi podařila nová ikonka. Dala mi zabrat, protože mi nešla uložit na blog do obrázků, furt tam byla nějaká chyba. Tak sem musela na počítač (momentálně jsem na notebooku), kde ale ten obrázek neni, takže jsem si ho musela polsat na mail....no byla to fuška.

No, a teď zjistim, že mi fakt perfektně splejvá s pozadím menu. No..neva.

Do komenů mi napište, jestli se vám líbí:)Změna vlkodlačí vizáže

23. října 2009 v 21:29
Oproti jednomu z prvních oficiálních trailerů došlo k celkem viditelné změně vzhledu Jacoba - vlka. Nejnovější televizní spot ukázal vlky v jiném světle a vy můžete posoudit, který vlk byl lepší, zda ten původní, či tento ...Co vy na to? mě se líbí víc asi ten současný :)svetplnykouzel.blog.cz

Promiňte!!

23. října 2009 v 21:18 | Ajka |  Moje kecy
Moc se omlouvám, ale asi jste si všimli, že tu nic moc novýho nepřibylo, ale já teď vážně nemám čas. Moc nestíhám a tak, snad to chápete:)

84437.jpg

O výkend se pokusím něc napsat, ale mám spoustu učení...ale za pár dní jsou prázdniyn:)

Hermiona a Draco

23. října 2009 v 21:15 =>Kreslené obrázky<=
Žhavé obrázky..l

Pod postelí:)

17. října 2009 v 21:42 =>Kreslené obrázky<=
Tak to je mocnej obrázek - nepotřebuje komentář:D


Relikvie bez Firenzeho?

17. října 2009 v 20:43 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
V srpnu tohoto roku se objevila zpráva, že herec Ray Fearon by si měl zopakovat roli kentaura Firenzeho v Relikviích smrti. Od té doby se však žádná bližší informace neobjevila. Až tento týden Rayův agent prozradil, že doposud jim roli nikdo nenabídl.

Je známo, že studio by chtělo mít na place všechny známé tváře, které se v sérii objevily a žádná ztráta paměti jim v tom nebrání. Že by však pozapomněli na Firenzeho? A chyběl by nám tam vůbec?

No já si myslim, že asi moc nechyběl, ael bejt by tam měl..měl by bejt na tom pohřbu sakra..a na konci v bitvě o Bradavice taky, ne? No jsem na to zvědavá...


verky.blog.cz

Bonnie Photoshooot DRAMA magazine

17. října 2009 v 20:39 Bonnie Wright
No nevim, na některejch fokách vypadá divně.. Ale jinak dobrý:)


Kdo stvární Griphooka?

16. října 2009 v 19:56 | Ajka |  =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
To byste neuhodli..no možná jo, ale i ta ještě před im, než si to přečtete si v duhu tipněte.............................................................tak, konec tipovní, toho hnusnýho zrádnýho zlodějskýho skřeta stvární Warwick Davis..což vám asi nic neříká..prostě prof. Kratiknot:) Teda, bude tam hrát i Kratiknota, ale i too skřeta. Cool!Photoshoot by Doug Inglish z r. 2008

16. října 2009 v 19:49 Daniel Radcliffe
Budiž, na někerejch vypadá celkem obstojně, ale na některech vypadá..debilně. No nic, zde jsou:Slušně jsem zasapala!

15. října 2009 v 21:49 | Ajka |  Moje kecy
Páni, dneska jsem dost suveréně zaspala. Neb už 3 dny chodím spát kolem půlnoci, moc se nedivim. Jenže jsem přece měla nařízenej budík sakra!! Jenže nezazvonil...pro zajímavost, dnes jsem vstala v 7:38 (školu mám normálně od osmi) Ale co je neúžasnějšího? Že jsem do školy dorazia dřív než normálně. A to jsem stihla za těch 5 minut (z baráku vycházim ve 45)všechno - oblíct, zuby, namalovat - mamka mi připravila tašku a pití a vyrazila jsem.

Ale fakt jsem se hrozně lekla, když jsem po nějaký tý době, co jsem byla napůl vzhůru a už mi bylo divný, že mi nezazvonil budík, kooukla na hodiny a viděla 7:38. Na druhou stranu se mi aspoň skvěle vstalo. Z postele jsem byla během 2 vteřin (normálně mi to trvá 12 - 13 minut:)

No nic, doufám, že nejste jako já a nezaspali jste, že jste měli prima den, bez žádných trapných přednášek Čas proměn (jo, to jsme celou hodinu diskutovali s nějakou doktorkou na téma holčičích záležitostí...no krása.) S kámoškou si říkáme, že kdybysme ve čtvrtek chodili do školy až od 5 vyučovací hodiny, o nic bysme nepřišli (no fakt - 2 hodiny Hv/Vv a další dvě tělaák. Hned potom odpoledka.)

No nic, musim jít spát, abych se zektra pro jistotu vzbudial dřív a ne až ve třičtvrtě. Ale i kdybych stejně nevstala, zaúkolovala jsem ségru, aby mě až půjde do školy, kdyžtak vzbudila - ona totiž chodí do školy už ve čvrt a to to má tak 5 minut od školy.

Tak papky.

Zajímavá postel, což?? Zajímalo by mě, jak se v ní spí..

V jakém díle to Harrymu nejvíc slušelo

14. října 2009 v 20:35 | Ajka |  =>Ankety<=
Mám tu pro vás novou anketu, kde chci zjistit, kdy se vám Harry nejvíc líbil. Svůj názor říkat nebudu, abych neovlivnila.

Pro představu přikládám fotky z každého dílu:)

1. díl - Kámen mudrců
(najít jen jeho fotku je nemožný! Sakra)


ups

12. října 2009 v 20:38 | Ajka |  Moje kecy
Zdravim neunuděné tváře znuděné tim příšerným vězením, ketrým samosebou myslim školu. Já teď vážně moc nestíhám, takže příspěvky budou trochu chabější, ale tak přispěju samosebou.

Jinak, včera jsem byla podruhé na HP6 v kině a musím říct, že to bylo stejné jako ppoprvé - ÚŽASNÉ!!!!

moje nej hláška byla:

Když se Harry a hermiona schovávali za tim závěsem na křiklanově večírku, přišel tam McLegan a začal se cpát těma dračíma nevim co to bylo a pak se pá harryho.

"Co to vlastně je?"
A Harry zhnuseně odpoví:
"Dračí koule" a Mclegan se vyblije na Snapea. LOL.


No ségře se zase líbilo, jak Filch na začátku, když přijeli do Bradavic a vytáh tu hůl, která dřív patřila Luciusi Malfoyovi a ptá se Draca:

"Co to tu máme za klacek?" nabo tak ňák. A Malfoy na to:
"To neni klacek ty kreténe, to je vycházková hůl!" LOL.