Evanna: "Bitva o Bradavice teprve začne"

26. září 2009 v 20:56 |  =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Evanna a Matt, se rozhovořili o natáčení Relikviích. Matt Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "
Více se o natáčení rozpovídala Evanna, která si i v posledním dvoudílném filmu zahraje Lenku Láskorádovou.

--
více v článku

Prozradila, že natáčení je zhruba v polovině a zároveň potvrdila, že na vrcholných scénách celé série, tedy Bitvy o Bradavice, se dosud nezačalo pracovat. Začne se však již během letošního podzimu: "Velké věci teprve přijdou. To se mi líbí, protože, kdyby se natáčely na začátku, bylo by to proti celkovému vyznění. Natáčet budou kousek před koncem. "

Před kamery se již o pár dní vrátí většina hereckého obsazení. Svůj návrat na začátek října avizoval Devon Murray (Seamus), ale i dospělé hvězdy Alan Rickman (Severus Snape), Jason Isaacs (Lucius Malfoy) a Ralph Fiennes (Lord Voldemort). A několika měsíční natáčení Bitvy o Bradavice může začít ...

Wow, úplně mě z toho mrazí. To musí být žůžo to natáčet....já bych taky chtěla točit něco takovýho...zrovna jsem si na facebooku dělala test: Jaké tvé tajemství je tak tajné, že ho ani sám nevíš? a vyšlo mi - jsi nadaný na jednu věc o které nevíš - třeba by mi natáčení šlo:)

verky.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do které koleje bys chtěl/a patřit, kdyby to nebyl Nebelvír?

Mrzimor
Havraspár
Zmijozel

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama