Září 2009


Dělá řidičák:D

30. září 2009 v 21:07 Daniel Radcliffe
Podobně jako jeho herečtí kolegové, i Daniel Radcliffe si v těchto dnech vychutnává několikatýdenní přestávku v natáčení Relikvií Smrti. Vede svůj běžný život, do kterého mu nyní prostřednictvím novin Daily Echo trošku nahlédneme: Hvězda ztvárňující Harryho Pottera si momentálně dělá řidičák. Ne však v rodném Londýně, ale v blízkém městečku Poole. Ulice jsou tam totiž mnohem méně přeplněné auty než v hlavním městě Velké Británie. Kromě toho byl pozván na svatbu, která se konala uplynulý víkend v místním hotelu Harbour Heights. Jeden z hudebníků, který hrál na svatbě o Danielovi řekl:
"Vypadal velmi šťastný a ochotně se fotil a rozdával autogramy. Byl to celkem milý chlapík. Mluvil jsem s ním jen chvíli, říkal, že přišel z Londýna kvůli řidičáku, protože je zde klidnější ... Zatancoval si s nevěstou a byl tam asi do půl druhé ráno. Byl "při zemi" a choval se přátelsky. Vnesl tam trochu kouzla. "

Ts, ještě aby nebyl "celkem milý chlapík"! :D To bych se divila!
Já chci klikací ikonu!!!

30. září 2009 v 20:37 | Ajka |  Moje kecy
Ach jo!! Chci vás požádat, jestli byste mi nemohli poradit, jak se dělá klikací ikona?? Všude je takovej debilní návod, kde se má zaškrtnout něco s html pod článkem, jenže já to tu nemám!!! A spousta lidí taky ne, tak mi prosím poraďte.

Jinak, včera byli taneční celkem fajn...tancovali sme s jablkem - drželi jsme ho čelama a tancovali Waltz - skončila jsem se svým tanečníkem třetí, protože po Waltzu, kdy už zbejvali jen tři páry včetně nás, dali polku a na tu sme hrozný kopyta:D

Ale stejně to byla sranda...no nic, musim se jít zase šprtat, máme horu domácích úkolů - klika, že máme zejtra pohodový předměty, ae zase mám to divadlo....no, tak se zatim mějte, možná něco přidám, uvidim....ale ještě musim jít umejt nádobí :D a navíc se mi tu nabýhá Svatyně, takže zatim žužíni:D

Oh, božský Chuck:D

Taková ...zajímavost z GG (gossip girl)

29. září 2009 v 17:50 Ed Westwick
Taková malá zajímavůsta ohledně Eda v GG - prostě mě nějak chytla ta jeho šála - a hlavně jak si Nate dělal srandu, že by ho někdo moh tou šálou uškrtit - to by se mu teda stalo vážně osudnym:D

Ale i když má tu svou šáličku skoro všude, najít nějaku docela...dobrou fotku s šálou je zhola..no nemožné ne, když jsem ji našla, ale těžké:)


Že je to le slaďoušek?

Pozn: ještě nemám udělanou rubriku s krasavcem, takže ho dneska nehledejte:)

Dneska nechci do tanečních!!!

29. září 2009 v 17:40 | Ajka |  Moje kecy
Ach ne! Já dneska váážně nemám náladu na taneční!!! Máme první prodlouženou, na kterou vážně nemám ani trochu náladu! A to hlavně taky proto, že si má můj tanečník přivést svou přítelkyni ze Strakonic, aby si s ním taky trsla. Ne, že bych žárlila - to jako vůbec, můj tanečník nen zrovna můj typ, ale jsem ...já nevim, prostě nervózní. Nevim proč, protože je víc kluků, než holek:)

No nic, doufám, žužíni, že vy se máte líp než já, že sršíte optimismem atd....jináč..dneska tu asi nic nepřipude, uvidim, co seženu za info, nebo jestli se vůůbec dokopu.

Tak se zatim mějte a užijte si večer.

Mám slůůůně!!!! Jako ve farmville!!!


Vánoce

28. září 2009 v 16:03 =>Kreslené obrázky<=

Moc hezounkej obrázek. Jestli jsem to dobře postřehla, tak jsou to Potterovi a Weasleyovi mladší:D Harry s Ginny a dětma, Hermiona s Ronem a dětma a starší weasleyovi. Nvim ty ostatní.

harry_y_ginny's photo from 6/5/08

verky.blog.cz

Chceš se stát členem BA?

27. září 2009 v 17:16 | Ajka |  =>Oznámení<=
Ahoj. Chcete se stát taky členem Brumbálovy armády?? Pokud ano, tak se na TOMTO blogu zapište a dejte si na blog jejich ikonu. A je to:DDalší info o bradavickym expresu

26. září 2009 v 21:23 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Před nedávnem jsme vás informovala, že v těchto dnech probíhalo natáčení Bradavického expresu z leteckého pohledu. Tyto záběry by se měly objevit již ze začátku první části Relikvií Smrti, kdy se studenti po letních hrůzostrašných prázdninách vracejí zpět do již tak nebezpečných Bradavic bez Brumbála, obsazeného Smrtijedy.
--
více v článku

Evanna: "Bitva o Bradavice teprve začne"

26. září 2009 v 20:56 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Evanna a Matt, se rozhovořili o natáčení Relikviích. Matt Pro BBC řekl: "Natáčel jsem jen několik dní, které šly fantasticky ... Určitě byste neřekli, že je to poslední film ze série, atmosféra na place je elektrizující a všichni si toto období užíváme. "
Více se o natáčení rozpovídala Evanna, která si i v posledním dvoudílném filmu zahraje Lenku Láskorádovou.

--
více v článku

Fanouškovské plakáty

26. září 2009 v 20:03 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Myslim, že už to asi nevydržim. Tak moc bych chtěla už i ty Relikvie - i když...za..15 dní jdu podruhé na 6. Už se nemůžu dočkat! Myslim, že mám taneční náladu - to mě teď jen tak napadlo, když tu poslouchám tu písničku z Hannah Montana - ta jak se na ní tancoval ten taneček. Myslim, že mě ty taneční nějak chytli...no nic, v článku najdete ty plakáty:) ať se lííbí:D

---
fotešky v cč:D

Škoda sníst:)

25. září 2009 v 18:57 Ostatní
Tak to je boží!! Takovejhle dort bych chtěla k 18. narozeninám!!!

zdroj: Verky.blog.cz

Já chci taky

25. září 2009 v 18:54 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Matthew Lewis (Neville) a Evanna Lynch (Lenka) dnes vypustili v Londýně 1000 balónků na podporu blížícího se vydání Prince dvojí krve na DVD na londýnské památce Millenium Bridge,kterou filmaři HP6 nechali pro Prince strhnout Smrtijedy.
Součástí této akce je i soutěž, kdy každý, kdo balónek najde a bude se řídit pokyny na přiloženém letáku a zároveň je starší 18-ti let, bude zařazen do losování a vítěz si pak bude moci zahrát v Relikviích smrti. JÁ CHCI TAKY!!!!!!! Jenže mi stejně neni 18:(

---
fotky v článku

Foto z NM

25. září 2009 v 18:36

I♥NY triko:D

23. září 2009 v 17:53 Emma Watson
Našla jsm informaci, že byla Emma spatřena na nějkém letičti Hearthrow v Anglii, ale to mě ani ňák nezajímalo, ale měla na sobě triko s I Love NY!! Tohle nejspíš potěší peťu, že?:D

---
fotečka v článku

Aspoň obrázky

22. září 2009 v 12:42 Harry Potter a tajená komnata
Když už nic jinýho, přidám k filmu aspoň nějaký obrázky, i když jsem si jistá, že jste ten film viděli všichni, teda pokud nejste nějaký obzvlášť velký suchaři!!!!Jsem ouplně unešená:D

20. září 2009 v 16:54 Gossip Girl (super drbna)
Ještě vás dneska navnadim na jeden seriál, kterej začali dávat na primě každou sobotu od 6 večer. Běžel teprve první díl, takže to klidně můžete začít sledovat.

No, o čem to je to vám zatim moc neřeknu, protože jsm viděla jen ten jeden díl. Ale je to prostě o boháčích žijící na Manhattenu v NY a o jejich..osudech lol. Gossip girl (v češtině super drba) se to menuje proto, že do toho kecá, nebo to jakoby komentuje holka, která roznáší všechny možný drby, klepy atd...Nikdo mimochodem neví, kdo je ta holka.

No nic. Jestli můžete, tak to sledujte. Je to fakt dobrý.


Fotky z filmu

20. září 2009 v 16:37 super náhradník
¨
tohle se jí jen zdálo - asi den před zápasem. Lol.


Líbací stánek - Duke (v levo) se hádá s Violetinym bejvalim.


Výběr hráčů do družstva 1 a do družstva 2 - Viola se dostala do druhýho, ale do zápasu jí Duke naučí hrát:)


Ta blondýna - to je Olivie. Duke je do ní zabouchlej, jenže Oliva je zabouchlá do Sebastiana - tudíž vlastně do Violy. Ta samozřejmně její lásku neopětuje. Ta je zase zaboouchlá do Duka. Jenže to on neví, protože se Viola vydává za kluka:D...


Tohle bylo hrozně vtipný - kluci u Violy našli tampóny a protože se zamozřemně vydává za kluka, chtěli vědět, na co to má. No a Violu nenapadlo nic jinýh, než že jí často teče krev z nosu a tak si je dává do nosu - jako ty tampóny.


Tohle je na konci - Viola s Dukem při uváddění do společnosti.

Super náhradník

20. září 2009 v 16:21 | Ajka |  Filmy
Zajímavý film se sympatickou herečkou Amandou Bynes (Co ta holka chce), je i film Super náhradník (v orig. She's the Man). Jedná se samozřejmě o klasickou americkou komedii, ze které už jsem docela vyrostla (tenhle článek jsem původně psala v r. 2009, teď jsem přeci jen o pár let starší - 2013). Ale když člověk neví, na co kouknout a chce něco, u čeho se musí jen smát a nepřemýšlet, je to ideální.

Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum).(csfd.cz)

Co je na filmu relativně zajímavé, tak spolu například s filmem 10 důvodů, proč tě nenávidím (s Heathem Ledgerem) se jedná o film inspirovaný komedií Williama Shakespeara, v tomto konkrétním případě komedií Večer Tříkralový, tuším.Skvělej trailer:
Stahovat můžete na uložto třeba ZDE.


Bradavický expres opět na scéně

20. září 2009 v 16:00 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Zatímco herci hrající v připravovaném filmovém pokračování Harry Potter a Relikvie Smrti v současnosti pracují na jiných filmových projektech, odpočívají nebo v případě Emmy Watson studují, štáb pokračuje v natáčení scén, které se obejdou i bez nich. Nejnovější se natáčejí exteriérové scény s Bradavickým expresem ve skotské stanici Rannoch a v jejím okolí. Nákladná výprava zahrnuje filmování tradičního studentského vlaku z helikoptéry letící nad ním. Více vám přiblíží následující aktuální fotky z natáčení, které máte v článku...

Z natáčení

20. září 2009 v 15:57
To je rychlost. Ještě jsme ani neviděli NM a už máme fotky z E. Zatim ni moc, ale stejně je to úspěch:

svetplnykouzel.blog.cz