Srpen 2009

Diplomy za předškolní bleskovku

31. srpna 2009 v 15:07 Bleskovky
Rozhodla jsem se trochu předčasně ukončit bleskovku, protože už se nikdo jinej nehlásí. Většina souhlasila se spolešným diplomem, na kterym sem si nechala fakt záležet, aby stál za to, ale udělala jsem i samostatný diplomy pro páju a Lenishku.

---
více v článku


Víme, kdy Hermiona políbí Rona?

31. srpna 2009 v 14:23 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř legendární pusa.

---
více v čláku

Nové fotky a videa

30. srpna 2009 v 18:35 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
PO dlouhý době jsem si zase vzpoměla na jitřníh poutníka a pohledala nějaký new informace - našla jsem už fotky z natáčení a videa což na povídá, že s film natáčet bude. Jen mě mrzí, že už tam nebude Will - ten je moc hezkej. No nic, alespoň tam bude kaspík. I když jak to tak vypadá má až neslušícně dlouhý vlasy a hlavně je zarostlej!!!!!:( Ale ta loď vypadá hezky.

---
pokračuj v celym článku

Rupert o konci natáčení a o polibku s Emmou

29. srpna 2009 v 19:16 Rupert Grint
Rupert Grint si ve svém nabitém programu našel chvilku a prohodil pár vět s BBC - Newsbeat. Zmiňuje se i o tom, že začíná být nešťastný z toho, že se natáčení blíží ke konci a taky o polibku s Emmou.
--
více v článku

Fotky volturiovejch

29. srpna 2009 v 19:02
svetplnykouzel.blog.cz

Volturiovi

28. srpna 2009 v 20:39
V článku najdete promo fotky Volturiových. Popravdě, de z nich vážně strach:)

---
klik na celej čánek
Asi se naštvu

28. srpna 2009 v 20:35 Moje kecy
Nazdárek, jsem zase zpátky a v né zrovna dobrém rzpoložení. Internet je celej nějakej zpoalenej, což je teda fakt paráda. Mám asi jen 35 minut na to, zkouknout si stargate..no nic. co dneska...

Přidám sem Volturiovi - jde z nich fakt strach a no nic jinýho dneska asi ne.

Jinak, byla jsem celej den v budějicích a jsem pěkně uťapkaná. Mám ale, co jsem chtěla - nový nikey a tašku do školy přes rameno (všechno za moje prachy vydělaný přes léto:(, ach jo) a už se těšim celkem do postele. tak já jdu pustit tu sg a dám sem ty volturiovi. Jinak, kdo má zájem, může si ještě udělat bleskovku, pokud ji teda ještě nedělal.:D

Vše nejlepší

25. srpna 2009 v 20:34 Rupert Grint
Včera (24.8.2009) oslavil Rupert Grint své 21. narozeniny. Jestli se nemýlím a já se určitě nemýlím, tak slaví narozeniny ve stejnej den jako ty, Peťo, že jo?:D. Takže všechno nejlepší Ruperte a Peťo:D


Bella upírkou už v Eclipse??

25. srpna 2009 v 20:15
Na internetu koluje zajímavá zpráva. Konečně se začal měnit Kristenin vzhled z Joany Jett na naší Bellu. Ale zajímavé na tom je, že si Kristen zkoušela nový účes a make-up na roli upírky Belly. Takže se teď samozřejmě objevily i spekulace, že proměnu Belly uvidíme již v Eclipse. Monohem pravděpodobnější verze však je, že uvidíme Bellu jako upíra jen v Alicině vizi, nebo že líčení bylo pouze nácvikem na natáčení 4. dílu ságy...


svetplnykouzel.blog.cz

Předškolní bleskovka

24. srpna 2009 v 13:42 Bleskovky
Je skoro konec prázdnin (mě už dokonce skončila brigáda, takže si konečně taky mlžu užít volný slunečný dny) a spousta vás už se asi připravuje do školy - jako by se tam někomu znova chtělo...no i když, já se tam celkem těšim..no nic, tak pro ty, kdo sem chodí sem připravila předškolní bleskovku, která bude ukončena 31.srpna...tohohle roku.lol.
----

čtěte celej článek

Hlasujte pro knihu svého srdce

23. srpna 2009 v 20:49 Ostatní
Na stránkách české televize můžete vy, kdo rádi čtete, podpořit knihu vašeho srdce. Kromě Harryho Pottera a Stmívání tu je i Saturnin a další knihy. Takže kdo má zájem může si zahlasovat v anketě ZDE.

Uvažuju o tom, že založim novou anketu o oblíbené knize nebo filmu nebo seriálu. Ale ještě mi bude chvilku trvat, než vymyslim, jaký filmy nebo seriály nebo knížky do ankety dám. Zatí

m si teda zahlasujte na stránkách české televize. Hodně zdaru:D


Víme, kde skončí 1. díl

23. srpna 2009 v 15:17 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=

Joshua Herdman (Gregory Goyle) se zúčastnil fanouškovského srazu Muggle Mayham, kde se zmínil, že už ho v Relikviích Smrti neuvidíme.
Na povrch vyplula ale nová informace, že Josh prozradil i jinou - velmi zajímavou - zákulisní informaci týkající se místa, v němž se film rozdělí na dvě části.
~~~~
čtěte v pokračování

Emma potomkem čarodějky!!!

21. srpna 2009 v 20:56 Emma Watson

Teď jsem si přečetla zajímavou zprávu - že prý je Emma Watson přímým potomkem čaroějnice, která byla v roce 1592 upálena za spolčení s ďáblem. Tohle se Emmě může stát naštěstí jen ve filmu. Ale i ona si hodlá od natáčení odpočinout a míří na studia do USA.

Nová fotka Alice

21. srpna 2009 v 20:41

Ten jacobův trailer s titulkama

21. srpna 2009 v 20:39
svetplnykouzel.blog.cz


Fotky

19. srpna 2009 v 10:46

Hotel pro psy

17. srpna 2009 v 20:57 | Ajka |  Filmy
Hotel pro psy je suprovej film. Viděla jsem to včera, a i když mám mnohem radši třeba fantasy než rodinný komedie, celkem se mi to líbilo.

Jak dlouho lze udržet v tajnosti, že máte psa? Dlouho ne, což si sourozenci Andi (Emma Roberts) a Bruce (Jake T. Austin) moc dobře uvědomují. Problém je o to aktuálnější, že se tihle sirotci dostali do spárů pěstounů, kteří zvířata přímo nenávidí. Každodenní ilegální uspokojování základních potřeb jejich chlupatého přítele Pátka vystřídá mnohem ambicióznější plán, na jehož počátku stojí objev zpustošeného bývalého hotelu. Andi a Bruce na něj náhodou narazí na útěku před policisty a uvnitř objeví dva Pátkovy toulavé soukmenovce. Tehdy se v jejich hlavách zrodí šílený nápad poskytnout azyl všem opuštěným psům z blízkého i širokého okolí...(csfd.cz)

Hlavní roli Andy hraje Emma Roberts, neteř Julie Roberts, kterou můžeme znát z filmu Wild Child (Puberťačka), po boku Alexe Petyffera. Díky této herečce mě film bavil. Mám ji docela ráda :)
Trailer:
Ke stažení česky ZDE

Nové fotky - blbá kvalita

16. srpna 2009 v 13:12
Tyhle fotky jsou z traileru, takže jsou v celkem debilní kvalitě, ale aspoň něco:

svetplnykouzel.blog.cz

Viděla jsem ho!!!!!

16. srpna 2009 v 13:02 | Ajka |  =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Tak včera jsem na tom konečně byla, a musim říct, že to bylo skvělý!!!

Teda, spousta lidí by se mnou asi nesouhlasila - i mě to přišlo trochu sekanovitý (scéna sek scéna sek scéna sek...), začalo to a už byla zima, ale stejně to bylo dobrý. Sice i to chvílema přišlo trochu moc ujetý, třeba ve chvíli, kdy Harry vypil ten lektvar štěstí se choval trochu jako mentál, ale zase sem se u žádnýho Pottera tak nenasmála.


Při scéně, jak oplakávali Brumbála mi zazvonil mobil (docela nahlas, bylo v tý chvíli v kině absoltní ticho (Až na nějaký ženský, který brečeli) takže to byo celkem slyšet. Fuj trapas.
Ale jinak se mi to fakt moooc líbilo a v září na to půjdu znova. Teď jsem na tom byla v letňáku a v září to půjde v normálním kině.

No, ti zvás, který ještě neměli to štěstí a film ještě neviděli, upozorňuju, že se budou chvílemi fakt popadat za břicho. Některý scény fakt nešli:D
Jo a famfrpál byl fakt krátkej a ani jednou sem tam nezahlídla Harryho. Středem pozornsti byl jen Ron, kterej pochytal úplně všechno. No, jo a tahle fotka neni z famrpálu ale výběru brankáře.