Červenec 2009

Tak se zase omlouvám

30. července 2009 v 20:51 Moje kecy
Já vim, že je to se mnou k nevydržení, ale JÁ SE FAKT MOC OMLOUVÁM!!! K SBéčkům nechodim, na blog nepíšu, ale věřte mi, že já jsem tu dneska poprvý za poslední 4 dny. Já to s tou brigádou vážně nestíhám, ale pokusim se to třeba zejtra vynapravit a navštívit SBéčka, ale nic neslibuju.Teď jsem sem něco přidala, ale za chvíli musim jít, davají mi na AXN sci-fi Hvězdnou bránu (Jo jsem divná, to už vim)

Jinak, teď me napadlo, Krum by se měl v relikviích prej taky objevit a Elfias Dóže prej taky - na svatbě. Už se fakt nemůůůžu toho filmu dočkat, ale zase budu mít debku, že už se žádný další díly netočej, ach jo...

Jo, taky jsem zjistila, že se prej točí další Hvězdná brána i s O'neillem!! A samozřejmně Cameronem Danielem atd...jsem zvědaváá!!!

V sobotu slavim svoje narozky i svátek a k tomu ještě mamky narozky a asi budu muset jít do práce. To je jako fakt podkoz!!!

No nic, už mě nic nenapadá, tek se všichni mějte a užívejte prázdnihn. (A nemějte depresivní náladu ve stylu Proč nejsem Američanka a tak..:D)

Jo moment! teď jsem našla pár hezkejch fotek z HP6. Já ten fiolm chci už vidět sakra!!!!!!!!!
Otázka na vás - prosím odpovězte!

30. července 2009 v 20:44 Moje kecy
Prosim vás, já na HP6 ještě nebyla, ale chtěla bych se zeptat:

Bylo to s titulkama???


Prosím odpovězte mi, pokud už jste na tom byli, protože já četla v takovym malim časáku co u nás v Písku dostáváme, že by to mělo bejt s titulkama, ale v cinestaru v ČB tam měli napsáno s českym dabingem. mě by fakt hrooozně naštvalo, kdyby to bylo s titulkama, protože HP je vždycky skvěle nadabovanej!

Moc díky za odpovědi:D


10 otázek na Dana

30. července 2009 v 20:38 Daniel Radcliffe
To si přečtěte. Některé otázky jsou fakt dobrý:D Jo, přidala jsem tam svý komentáře, nemohla jsem si pomoct:D

1. Jak moc se lišíš od Harryho ? - Atra Oshana, Des Plaines, Ill.

Myslím, že jsem docela jiný než je on. Ale myslím že oba jsme celkem rezervovaní ve smyslu jak moc dáváme své city najevo. Ani jeden z nás nenosí své srdce na dlani. Oba si nesmírně vážíme přátelství. A také myslím, že jsme oba celkem zvědaví.

2.Co bylo podle tebe Harryho největším omylem nebo chybou v úsudku ? - Susan Bevins, Winter Park, Fla.

Suzan Bevisová, jsi snad první kdo se mě na tuto otázku zeptal. Myslím, že to, jak se choval ke svým přátelúm v některých předchozích filmech bylo diskutabilní. Byli tam vždy pro něho a on byl poněkud nevděčný.(Poněkud?? On je pořád nevděčnej! Pozn.) Myslím, že Harry není tak dokonalá osobnost. Dokáže být dost sobecký( a jak Pozn.) a opravdu manipulativní. Není žádný andílek. (jak jinak:D Pozn.)

3. Role Harryho Pottera ti dala šanci zahrát si po boku anglické herecké smetánky. Kdo z nich tě nejvíce ovlivnil ? - Frank Hibrant, Cincinnati, Ohio

Dva z nich na mě měli velký vliv. Prvním je Gary Oldman, se kterým jsem se opravdu sblížil, potom Imelda Staunton. Oba jsou úžasní herci a úžasní lidé.

4.Princ Dvojí krve i Relikvie smrti jsou celkem odlišné od předchozích pěti knih. Jak ses připravoval na temnější scény ? - Josh Hertzel, Omaha, Neb.

Abych byl upřímný, to jsou věci, které rád hraji a které tíhnou více k přirozenosti. Přijde mi to lehčí, než zahrát komedii. V těch dnech se snažím být izolovaný od světa jak jen to jde a poslouchám celkem depresivní muziku, která mě dostane do méně bujaré nálady. (Depresivní muziku?? Například???:DPozn.)

5. Kdybys mohl použít jakékoliv kouzlo z Harryho Pottera, které by to bylo ? - Sohini Desai, San Diego

Ani ne tak kouzlo, ale kdybych si mohl vybrat spíš nějakou věc, byl by to rozhodně lektvar štěstí. Když si ho dáte moc, tak vám to přitíží, ale myšlenka toho mít skvělý den je prostě tak nádherná.

6. Jsi fanouškem Harryho Pottera ? - Rochely Candaten Droves, Porto Alegre, Brazil

Určitě jsem fanouškem knih.(Jo! Ty jsou lepší než filmy - ale tak je to skoro vždycky:)Pozn.) Co se týče filmů, tak se na ně nerad dívám sám. Ale mám rád když na ně koukám s ostatními. Nemyslím, že ostatní se na ně koukají sami. Ale ano, jsem jejich fanouškem. Kdybych nebyl, nehrál bych v nich.

7. Co říkáš na styl psaní paní Rowlingové - Frances Taylor, Sarnia, Ont.

Samozřejmě je inspirující. Jinak by si knihy nevedly tak dobře jako doposud. Vzala to nejlepší z různých částí literatury. Po dlouhé době se tam objevuje motiv sirotků. Je tam anglická internátní škola. Boj dobra se zlem. Fakt, že ji celý příběh napadl během jediné cesty vlakem je pozoruhodný.

8. Jak bys připravil lidi, kteří by se chystali do role Alana ve hře Equus ? - José Pérez, Barcelona

Přečtěte si scénář, vytvořte si neuvěřitelně důvěrný vztah s režisérem a ztraťte všechny zábrany. Nikdo nepřemýšlí nad nahotou. Zbláznili byste se, kdybyste na to mysleli - je to celkem strašidelné - ale děláte práci. (Tak TOHLE bych JÁ hrát nemohla!! Bych se na místě propadla!!:DPozn.)

9. Plánuješ jít na Univerzitu ? - Lindsay Carpenter, Milwaukee

Ne, neplánuji. Pokračuji ve studiu. Mám lekce dvakrát týdně s mým kamarádem, který mě učí angličtinu. Přichází na plac a povídáme si o hrách, knihách a básních. Je to takové privilegium.

10. Závázal by ses znovu jít do role Harryho Pottera ? - Danielle Higson, St. John's, Nfld.

Bylo by velmi těžké rozhodnout se o tom v mžiku. Myslím že by to chvíli trvalo, předtím to tak aspoň bylo. Muselo by to být úžasné.

Další fotky z natáčení - smutná hermiona

30. července 2009 v 20:30 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Našla jsem další fotky. Nic mi to neříká. Takovejch scén tam bylo spoustu, ale to je fuk.

Před schvílí jsem si přečetla na jakou univerzitu půjde Emma Watson. Prej ji vzali všude, kde se přihlásilaProč asi...Ale to je fuk. prej si vybrala nějakou v USA. Jakou, to je fuk, Harward nebo jak se to píše to neni....taky bych chtěla jít na nějakou "prestižní univerzitu" ale o tom si můžu nechat jen zdát. To je pro zazobance....KSAKRU, JÁ MÁM DNESKA FAKT NÁLADU!!!

No nic, ty fotky:

svetplnykouzel.blog.cz

Z natáčení relikvií

30. července 2009 v 20:25 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Páni. Když tak koukám na ty fotky, hned mě napadne, jaké by to bylo, být u toho. jako třeba se na to jen koukat. Ach jo!!! Někdy si fakt říkám proč zrovna JÁ musim bejt češka a ne třeba angličanka!!!!!

Podle mě je to scéna jak se přemístí z tý svatby pryč, ale jistá si tim nejsem. napadlo mě to, když jsem viděla kabelku, co měla Emma pověšenou na ruce. Do komentů kdyžtak napište svý názory:svetplnykouzel.blog.cz

To zas bylo něco...

25. července 2009 v 19:58 Moje kecy
Proboha!!! ne, fajn: Včera - to byl mazec. Kámošky (Peťa a Kája - neřešte) uspořádali takovou "soukromou" modní přehlídku. Oni, jako návrhářky, postupně navštívili své "modelky" (já plus jedna holka a dva mladší kluci) a vybrali jim hadříky, který dali dohromady v nějaký cool ..modely. Kolekce jak jsme je šli postupně:

NY styl (New York styl - prostě něco ulítlího - šla jsem na potpatkách - JÁ!!)
Zima - tu jsem nešla - kdo se má ve 30 stupních pařit:D
Léto
Sport - nešla, nejsem moc sportovní člověk
Hilbilly, nevim jak se to píše, prostě jako zálesák, nějaký starý hadry, v kterejch byste si vyšli třeba na pole - šla jsem prosím bosa a přes rameno jsem měla přehozený hrábě:D
Pyžamo - no koment
Společenský

No, byla to sranda. Těch babiček a dědečků, kolik se tam sešlo... mě naštěstí asi nikdo neznal (kromě peti a kíji rodičů, nebo se to událo u káji na chatě. Trvalo to něco přes hodino a mělo to úspěch. A vážně. modelky to nemaj lehký. Sotva jsme se stačili převlíkat!

Až budou fotky, tak sem třeba nějaký dám:D Možná..podle toho, jak moc budopu strašný:D


Tak jsem zpět

17. července 2009 v 20:28 Moje kecy
Tak jsem sem po delší době přidala pár novejch článků, ale musím vás upozornit, že se jejich počet možná zmenší, neb mám brigádu:D Na plavečáku! Je to celkem sranda, ale večer z toho věčnýho pobíhání sem tam necítíte nohy:D Nejlepší pak je, když máte k dispozici 2 mikrovlnky a připravit 4 hamburgry a 3 párky v rohlíku najednou a každej s něčim jinym....no, je to makačka. Ale alespoň mi tak líp uteče den a vydělám si i nějaký ty prašulky (50 na hodinu)

Esbéčkům se omlouvám, kdybych je nestíhala obíhat a prosím je, aby si mě nemazali. Děkuju:D

http://www.michaelshanks-online.com/images/stargate/ep/s10/dj_s10_008.jpg

Nová fotka

17. července 2009 v 20:23

Daniel o princi a o relikviích

17. července 2009 v 20:22 Daniel Radcliffe

S blížící se světovou premiérou šestého filmu o Harrym Potterovi zaplavuje noviny po celém světě informace a rozhovory z filmového prostředí "malého" čaroděje. Výjimkou nejsou ani novozélandské noviny Herald, pro které herec Daniel Radcliffe promluvil o svém zklamání z nedostatku temnoty v šestém filmu, o spolupráci s Michaelem Gambon, rozdělení darů smrti do dvou částí a také o romantické scéně s Bonnie Wright.


Další fotky z premiéry

17. července 2009 v 20:14
O několika lidech ani nevim, koho ve filmu hrajou - to bude asi tim, že jsem ten film ještě neviděla, ale spousta z vás už asi jo. No nic, Já si počkám do Písku:DZatrsejte si jako v HM

12. července 2009 v 14:06
Ty z vás, který film viděli, nebo ho znaj a ví co v něm bude, nebo ty, kteří jsou do HM ulítlí, určitě potěší, že sem dávám video , ve kterym vás Miley Cyrus učí ten taneček Hoedown Throwdown. Teda podle mě už ho asi všichni na youtube našli, ale i tak ho sem dávám, aby tu přibil nějakej ten článek. Pokusim se najít i ukázku z toho filmu, ale nwm:


ÁÁÁÁÁ našla jsem to. Tak se koukněte. S kámoškou jsme říkali, že to hrozně odflakujou. Na tom videu nahoře to vysvětlujou a tancujou o proti tomuhle hrooozně složitě. No nic, posuďte sami:
Včera jsem na tom byla v kině

9. července 2009 v 15:20
Páni. Ten film byl dobrej. Já, jakožto člověk nesledující Jetix, musim uznat, že ten film byl dobrej. Vytáhla mě na něj kámoška a musim říct, že to stálo za to. Takhle jsem se už dlouho nenasmála:D

A samozřejmně sem tam musela taky najít nějakýho toho idola:D Travis Brody, takovej sexystickej kovboj:D

Myslim, že psat o čem to bylo ani nemá cenu, protože spousta lidí to ví určitě líp než já:D!!!

Ale tak, alespoň sem napíšu to základní info a hlavní role:

Originální název: Hannah Montana: The Movie
Rok výroby: 2009
Země: USA
Režie: Peter Chelson

Hannah Montana/Miley Stewart.....Miley Cyrus
Travis Brody.....Lucas Till
Robby Stewart (táta Miley)...Billy Ray Cyrus
Lilly (kámoška Miley).....Emily Osment
Jackson Stewart (brácha M.)......Jason Earles
...dalšíHannah Montana: Ve filmu, Miley Cyrus, Lucas Till

Filmy

9. července 2009 v 14:58 | Ajka |  Filmy

U každého filmu najdete kromě hlavního obsazení, stručného popisu filmu, traileru a fotek také můj vlastní názor na film a odkaz ke stažení. Nezapomeňte mi i vy napsat do komentářů pod film váš vlastní názor. Moc to ocením.
Ajka♥Hvězdná brána: Archa pravdy

8. července 2009 v 11:34 Stargate SG-1
No, tak jsem si stihla zkuknout 26 minut tohohle filmu (než se mi to díky megvideu vyplo:() A teda... Panebože!!! Je to jinak nadabovaný než je ten seriál, ož je hrozný,protože k Danielovi prostě jinej hlas než hlas Davida Prachaře nesedí. Jedině Tiel'c má stejnej hlas - taky kdo jinej by ho moh dabovat, že?

Dávm sem několik fotek. JO!! Místo Oráj (nevim jak se to píše - Orájové jsou nepřátelé, proti kterým bojovali i v tom seriálu) jim říkaj Orij. Což zní hrozně.

JInak, v tom filmu se asi snaží najít tu Archu pravdy, která by je měla zničit. Ty Oráje. To je docela joke, protože v tom seriálu se snažili najít nějakou Merlinovu zbraň. Al nevím, jestli jí našli, jem ten seriál ještě do konce neviděla. Já to sleduju na AXN sci-fi od začátku - tam teď běží teprve 3. řada. ale ty rpvní řady jsou stejně nejlepší. A taky to tam Danielovi nejvíc sekne:D

Tak ty fotky konečně:
Fotky z premiéry

8. července 2009 v 11:16 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Asi jim tam malinko pršelo:


Nové fotky z prince

8. července 2009 v 11:11 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
svetplnyouzel.blog.cz

Útok na doupě

8. července 2009 v 11:05 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Přidávám video z HP6 - je to kousek filmu - Útok na doupě. Úpřímně se nevzpomínám,že by tam tohle bylo, jako v knížce, takže si myslim, že tu scénu přidali. No nic, koukněte se sami:


Dofám, že to video pude, neni z youtube, takže mi dělalo trochu potíž ho sem dát