Květen 2009

Obecné informace

24. května 2009 v 19:24 Stargate SG-1
No, tak sem se k tomu teda dokopala.... Stargate je můj nejoblíbenější seriál - a co bych vám lhala, je to hlavně kvůli Danielovi - je prostě božííííííííí.

No tak teď k těm informacím:

Byl natočen podle filmu Stargate z roku 1994, který nás seznámil s Hvězdnou bránou, objevenou v roce 1928 profesorem Langfordem v Egyptě. Jednotlivé příběhy poté ukazují, že neexistuje jenom jedna hvězdná brána, ale tisíce, které nás zavádějí na další planety, do nových světů. Provádějí nás vesmírem a seznamují se spoustou ras, SG týmy navazují diplomatické styky, získávají spojence a objevují nové
technologie.Seriál se začal natáčet v únoru 1997 v Bridges Studiu v kanadském Vancouveru, pilotní díl měl premiéru v červenci téhož roku. Do letošního roku bylo natočeno deset sérií.

I když spousta lidí tvrdí, jaká je to blbost, mě se ten seriál líbí a teď ho dokonce sleduju nasleduj.org od prvního dílu. Je to sice mizerná kvalita a když se to začne sekta je to na nervy, ale....já sem SG nikdy neviděla od začátku, tak sem se musela kouknout:D


Jo, to vám taky musim říct. hrozně mě zdeptalo - byla to asi šestá řada - Daniel umřel (mě to fakt vzalo - porpvý sem myslela že umřel napořád, než sem zjistila, že zase obživne) a moh za to jistý ...eh...Jonas Quinn, který byl ještě ke všemu z jiný planety. Daniel se ho snažil varovat před účinký nějakýho stroje ale ten nafoukanec Jonas ho neposlouchal. Pak to málem vybuchlo - Daniel ale potom skočil a vypnul to, jenže ho to smrtelně ozářilo. takže chudák umřel na radiaci a to co mě nejvíc zdeptalo , že Jonas se stal místo něj členem SG-1 do doby, než se Daniel zase vrátil. Já myslela, že mě trefí:DTahle fotka je boží - Daniel i O'Neill tu oba vypadaj....vtipně:D

Premiéra

24. května 2009 v 18:56 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
Ufuf, takže Fox uvečejnil, kdy by měla bejt premiéra.....10.prosince 2010. Nic moc, no:( Že by teda nakonec byl dřív Poutník než Eldest?
Nové fotky a oficiální plakát

24. května 2009 v 18:47

Nemá Bella jiný vlasy??


Aliciino Porshe - pro ty co to nepoznali:D

Z natáčení narozenin

Úplně ten nejnej trailer k princi..V ČEŠTINĚ!!!!

24. května 2009 v 18:43 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=

Tak myslim, že se máme na co tešit, protože ten trailer je skvělej.

Fotečka billovo baráčku

24. května 2009 v 18:38 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Tak takhle by měla vypadat barák Fleur a Billa. No neni....roztomilej?


Ach jo!

24. května 2009 v 18:31 Moje kecy
Zdar všichni co sem chodíte. Moc se omlouvám, že sem poslední dobou nic nepřibívá, ale já na to nějak nemám čas ani náladu. SAmozřejmně, když se tu objeví nějaká novinka k filmům nebo tak, tak to sem dám, ale jinak sem asi nic jinýho přibívat nebude. Podle nálady. takže se všem omlouvám - hlavně Sbéčkům, které trochu zanedbávám, ale jka sem řekla nějak na to neni čas ani nálada.

Potom se s váma chci poradit, jestli mám blog zušit nebo pozastavit, nebo prostě psát, jak mě to bude bavit s tim, že tu toho nebude přibívat tolik....blabla...prostě pište do komentů co si myslízte, ju?

JInka co by tu mělo přibít, než se rozhodnete? Asi sem přidám seriál Stargate (Hvězdná brána), protže ať si kdo říká co chce, já ten seriál MILUJU!!!!! (a hlavně se mi líbí Michael Shanks - Daniel) Potom se teda juknu po novejch informacích o Stmívání aPotterovi a tak a pokud se k tomu dokopu, ještě se pokusim dodat další blišší (doprčic - jak se to slovo píše? bližží nebo bližší??) o Útěku z vězení a tak. Jé mě bolí hlava. No tak to bude zatim všechno, no tak se rposim nezlobte a zatim papajZ.

Trvalo mi dost dlouho najít obrázek, kde by byl O'neill
a ne ten novej z posledních řad, tak si toho ceňte.

Plakáty - jsou fakt hustý!!!!!!!!!!!!!

7. května 2009 v 21:22
Jacob - jedním slovem Páni:
Edward a to město na konci knihy nevimjaksemenuje:

Božský Edward - teď kdo je lepší, Edward nebo Jacob, nová anketa, JUCH!!!!!!!


z natáčení Port angeles

7. května 2009 v 21:16
To je ta scéna jak jde s ...jessicou? do toho kina. Ale to vám asi dojde:D

Jo, sry, ty fotky mi sem nešli dát, tak sem dávám odkaz:(
Uz sem tu

7. května 2009 v 20:57 Moje kecy
Hola, už jsem zpět, trochu mi to trvalo, ale učitelé nám nic neodpustí a hned nám napařili pár testů, na který sem se musela učit. Proto se taky omlouvám za nepříbívající články a SBéčkům za to, že k nim teď moc nechodim.

Hned sem teda něco připíšu, aby se tu alespoň něco dělo.