Březen 2009

Eldest vs. Narnie

29. března 2009 v 17:41 =>Ankety<=
Páni, tak by mě zajímalo, co bude dřív, jestli Jitřní poutník, a nebo druhý díl Odkazu dračích jezdců Eldest.

http://www.martinus.sk/data/tovar/_l/17/l17413.jpg
http://www.landersbookshop.co.uk/USERIMAGES/eldest.jpg
Návštěvnost -16.3. 2009 - 22.3.

28. března 2009 v 19:57

Pondeli: 25
Utery: 21
Streda: 22
Ctvrtek: 20
Patek: 21
Sobota: 27
Nedele: 32

Celkem: 168

Edward Speleers


Celá kniha v češtině

24. března 2009 v 19:10
No j, já vim, malinko pozdě,vzhledem k tmu, že by měla zejtra vyjít, ale stejně..
takže, dneska mi jedna spolužačka prozradila stránku na celej Rozbřesk v češtině. (mimochodem, jsou tam i ostatní knížky.)

Ale bejte váma, kdo si to chce přečíst, ale nechce s to kupovat, tak bych chvátla než vám ten blog smažou. Nebo si to alespoň zkopírovat do počítače - nikdy nevíte, kdy na ten blog může někdo přijít a zastavit jeho funkčnost dokaď to nesmažou.
jo? Takže přeju všem (mňam, právě mi mamka přinesla takový malí forneti z pekárny, dokaď jsou, než mi je někdo sní:D) hodně štěstí do čtení XD

Adresa

20. března 2009 v 20:28 Edward Speleers
Hej, na jednom blogu jsem našla Edowu adresu. To neni zas až tak úžasný,ale ta holka psala, že mu psala:D a došel jí jeho PODPIS!!!!! nekecám!! TADY si to můžete smi přečíst.

(Já bych mu tak chtěla napsat, ale nevim CO bych mu měla napsat:( )

Edward Speelers (Eragon)
c/o PFD
Drury House
34-43 Russel Street
London WC2B 5HA
The U.K.


Edward Speleers

Edward Speleers

testík z Twilightu - kterej "Cullen boy" je pro tebe ten nej

16. března 2009 v 22:03 Ostatní
tak sem si dělala jeden testík, kterej mělaPhet na blogu, kde si zjišťuješ, jakej "Cullen boy" je pro tebe ten nej..


Njn, zas ten edward :/ jak jinak:D

testík najdete ZDE


Návštěvnost 9.3. 2009 - 15.3. 2009

16. března 2009 v 21:47

Pondeli: 22
Utery: 25
Streda: 19
Ctvrtek: 29
Patek: 26
Sobota: 29
Nedele: 24

Celkem: 174


Start! a první fotky z natáčení!

16. března 2009 v 21:45
A je to tady!! Už dneska se začal natáčet druhej díl Twilight sagy New Moon!!! No neni to super? (Mimochodem, o začátku natáčení se prý prokec představitel Jaspera Hala Jackson Rathbone)

Takže už teď máme nějaký fotky z natáčení a řeknu vám, na jedný to Jasperovi fakt slučí (teda asi bych měla říct Jacksonovi:D)Víc jich najdete ZDE

Konečně novej design!!

16. března 2009 v 20:10 =>Oznámení<=
Mám to!! Plsky, neděste se, dělal sem to hrozně dlouho.

Jo a mám tu takovej mini problém. ty co maj Explorer to uvidí takhle divně dělany, protože se mi to písmo divně zvetšilo a nejde mi zmenšit a navíc to mám na středu, takže to v menu vypadá hrozně divně.

Pro ty co maj mozilu firefox to uvidí normálně, ale písmo mám malý, ab to v exploreru vypadalo nějak normálnějc, jo tak za to sorry. Jinak doufám, že se vám to líbí, dalo mi to fakthodně práce.


Fuj, dneska končim

10. března 2009 v 21:56 Moje kecy
Uff, tak pro dnešek (a jak se znám tak i nadlouhou dobu) je to všechno. Chtěla jsem sem dát ještě návštěvnost za minulej tejden, ale to počká, mail nemá nožičky aby utek.

No, čeká mě teda ještě velkej úkol - změna designu. roto se vás chci zeptat - mám na vývěr dva - buď s knihou Eragon (to znamená do modra se safirou a Eragonem atd.) nebo s brisingrem ( do hnědozlata s tim zlatym drakem) nebo teda ještě budiž s Eldestem (do červena s Trnem a murtaghem ale s Eragonem taky, já bych si to neodpustila. .)

Jo a taky sem musim dát do herců Eda Speleerse, takovej krasavec a já ho tu nemám. A taky Murtagha. No to je fuk.

Pište plsky do komentářů, jakou barvu mám teda zvolit. Díky moc.

nebo to mám nakonbinovat?? Ne končim. Nechám to navás. Čauky.Hezů, co?? To dám potom do kreslenejch:DToplist - návod jak zprovoznit počítadlo

10. března 2009 v 21:40 Návody
Hej, tak jsem konečně zjistila, jak zprovoznit počítadlo. Aby tam nebyla ta nula nula jedna.

Takže, když se zaregistrujete, pošlou vám mail a v tom mailu vám připíšou asi pětimístný nebo já nevim kolikamístný číslo.

to si zkopírujete a vložíte ho do tý kolonky v Nastavení -> Statisiky ->toplist. je tam taková kolonka vedle toho nápisu Toplist (bílá), až budu mít čas dodám obrázky.

No a když tam to číslo vložíte a uložíte, hopla, počítadlo funguje.:D tak to zkuste - doporučuju Phet:D


TOPlist -> TOPlistSpřáteluji (pravidla pro Sb)

10. března 2009 v 21:12 SB
Zdravím zájemce o SB, popř. současná SB. Abyste věděli, na čem jste, vkládám sem trvalé info a taková pravidla. Neděste se délky, nic moc po vás chtít nebudu, spíš upozorňuju na to, co se mi NELÍBÍ, že některý SB dělají. Takže, vzhůru do toho.

- Pravidelnost návštěv: Od vás určitě NECHCI PRAVIDELNÝ NÁVŠTĚVY. Když prostě budete mít čas a chuť, budu ráda, když si tu něco přečtete a třeba zanecháte koment. Naopak absolutně ignoruji pravidla typu: "Musíš ke mně přijít alespoň jednou za týden a zanechat koment." Pokud na tom trváte, sbohem. Já na tohle prostě čas nemám. NIKDY nedělám hromadné obíhání, spíš když mám chuť, tak někam vlozim, něco si přečtu a okomentuju.
--Pozn.: Pokud mi napíšete nějaké pravidlo o návštěvách, očekávám to samé i od vás.

- Typy komentářů: Nesnášim komentáře typu: "Obíhám..." Já je taky nepíšu a to samé žádám od vás. Pokud vám jde jen o reklamu, tak opět: sbohem! Nenuťte se ke komentu. SB se nědělá proto, aby se vám zvýšila návštěvnost, ale proto, že se vám ten blog líbí a máte třeba něco společného. Půlka mých současných SB má blogy o HP, seriálech, fantasy, o knihách atd...což mě zajímá. Takže pokud nemáte co napsat a můj blog se vám nelíbí, jde vám jen o tu návštěvnost, nevidím důvod, proč byste se se mnou měli spřátelit. Myslím, že nemusím zmiňovat vulgární komentáře, které od SB nestrpím. Pokud se vám něco nelíbí, jde to říct i slušně.

- Třídění SB: Já si téměř NIKDY nežádám o spřátelení. Jsou tu možná dvě výjimky, ale jinak jste si mě přidali vy sami. Proto se nemůžete divit, když se s radostí nechám vykopnout, pokud uspořádáte kontrolu trvající třeba týden a já se nestihnu zapsat (viz. Návštěvy). Rozhodně o to pak nebudu bojovat, protože mi prostě přijde na hlavu, že si mě spřátelíte a pak mě vykopnete. Já bych to NIKDY neudělala, i kdybyste se mi nezapsali (neplatí pro SB, která požádala mě o spřátelení) Protože mi jde o váš blog, na který ráda chodím. Samozřejmě je to slušnost mi sem jednou za čas vlozit, ale to si přeberte ve svém svědomí sami.... Proto by kontroly měly být na delší dobu. Co se týče mých kontrol, dělám je jen zřídka a obvykle na dost dlouhou dobu. (cca měsíc). Samozřejmě beru v potaz dovolené atd...

Pak takový menší pravidlo - nejspíš jste si všimli, že mám váš seznam SB v menu, proto by mě potěšilo, pokud by to samé bylo i u vás, ale samozřejmě, pokud byste kvůli tomu museli překopávat design, tak na tom netrvám:)

No, to je tak asi vše, takže kdo má chuť, nová SB beru, jen prostě abyste brali má upozornění na vědomí. Díky moc.

Jo a kdo se chce teda spřátelit, tak prosim, napište do komentů přezdívku a jméno blogu (popř. nějaké spešl pravidlo, které budu dodržovat jen v případě, že nebude v rozporu s mými pravidly)

Ajka

(akt. 1. 3. 2012)

Novej trailer - fakt mazec

10. března 2009 v 20:55 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Úplně bombózní novej trailer k HP6. Fakt úžasnej. je teda bez titulek, ale stejně tam toho mc neříkaj. Je to prostě bomba!!!


kdyby to nešlo tak tady je odkaz:


Prodloužené a vynechanné scény z filmu

10. března 2009 v 20:46
Na blogu svetplnykouzel.blog.cz jsem našla několk prodloužených nebo vynechaných scén z filmu. Kdo chce, ať se koukne SEM

Stmívání

První foto a fotky z natáčení

10. března 2009 v 20:37 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Hahaha!!! Je to tady. Ještě jsme ani neviděli prince a už jsou tu nové fotky z relikvií. Mazec, co?? Tak tady jsou.


Můj verdikt

8. března 2009 v 20:10 SB
Takže, milá Sbéčka, jsem se trochu opožděně rozhodla napdsat sem můj verdikt:
Sbénka, která si ponechávám, neb se zapsali hnedka v první ontrole, nebo mají pozastavený blog:
Elígil
Mišulka
Liška
Erors
Sbénko, které si nechávám, protože se zapsalo po mém upozornění (do budoucnosti doufám, že příště to bude bez toho upozornění!)
Prasátko98
A Sbéčka, která již nejsou mými Sbéčky, protože se nezapsala.
Taufik - tu sem i upozornila, že na můj blog moc nechodí a ona mi ráčila odpovědět, že chodí jen na ty blogy, které chodí jí na blog. Což, s prominutím, je dost nefér, vzhledem k tomu, že já sem tam chodila dost často. Hádat se s tebou ale nebudu.
Anata - ta můj blog od doby, kdy jsme se spřátelili navštívila jen párkrát.

Takže, děkuji těm Sbéčkům, které sem pravidleně chodí a pro ty ostatní, smůlič:(

Mažu Sbéčka

5. března 2009 v 18:13 SB
Takže, měla jsem tu týden kontrolu Sbéček a zapsali se jenom dvě. Lišku nepočítám, má pozastavený blog, ale jinak všechny ostatní, kromě Elígil a Mišulky mažu, protože se nezapsali. Taky mezi ně neberu Erorse, kterej nestíhá a nepíše ani nové články na blog, ale jinak když vám vlezu na blog a vidim, že je normálně v provozu, ale vy ke mně klidně celej měsíc nepřijdete, tak pardon, ale to neni fér!

Nechávám to tu poslední den, kdo má zájem, ať se zapíše, ale mám tu podmínky:

Bude sem chodit alespoň jednou týdně.

Zanechá po sobě koment.

Protože mě pořád nebaví se vás prosit abyste sem chodili, takže máte poslední šanci, jinak vás prostě smažu a tečka!