Prosinec 2008

Viděla jsem film

31. prosince 2008 v 11:01
Včera jsme ráčili vyrazit s kámočkama do Cinestaru v Českých budějicích, abychom zhlédli Stmívání. A můj dojem? ÚÚÚÚÚÚžasný!!! Ani třeba Potter nebyl tak super. protože ten se od knížek dost liší. Ale ten Twilight prej ne ( mi pravila kámoška, páč já jsem ještě knížku nedočetla, jsem na 9.kapitole).

Fakt, pokud jste to ještě neviděli, nechci vám kazit překvapení, ale vřele vám to doporučuju. Je to hodně akční i hodně romantický. Je to prostě žůžo.

Akorát, když jsme byli v půlce filmu, zrovna byla jedna romantická scéna, museli jsme nutně na záchod. Není divu. Celej velkej kelímek Spritu za hodinu stačí. Snad jsem nic neprošvihli.

Jen vám ještě musim říct, že : Edward, Jasper a Jacob jsou fak krasavci. Alice je fakt dost sympatická a Rosalie je naopak pěkná... Jo a Jessica je taky trochu nafoukaná fiflena. ale Angela naopak, je super.

Jo a ještě, viděli jste někdy hrát upíry baseball?

Stmívání
Dr. Cullen.za ním s tou kšiltovkou je Rosalie. myslim.

Stmívání, Robert Pattinson
Oh, božský Edward a za nim vedle Dr. Cullena můžete vidět Alici.

Stmívání, Cam Gigandet, Edi Gathegi
Tohle je trio lidožroutskejch upejrů. Zleva : James, nevim, Victorie.

Stmívání, Robert Pattinson, Nikki Reed
Celá rodina Cullenových, zleva: Emmet, Rosalie, jejich matka, nevim jméno; Edward, Dr. Cullen, Alice a Jasper.

Stmívání

Á, klasickej klub puberťáků. takže, ta v tom růžovym, co jí není vidět ksicht je asi Jessica, ten kluk vedle je Mike, vedle je Bella, potom ten číňan ( nebo korejec či co já vim) je Erik a ta holka s černýma vlasama je Angela.

Stmívání

Zprava: Jacob, ten na vozíku je Bill, ten co se opírá o auto je Bellin táta; no a Bella.

Stmívání

Alice

Stmívání

Tohle je barák Cullenových v lese. Hezkej bejvák, což?


Silvestrovská bleskovka

31. prosince 2008 v 10:31 Bleskovky
Tak, dnes je silvestr, tak jsem si pro vás připravila silvestrovskou bleskovku. Víétězí jako vždy každý acenou je opět diplom a jmenovka. Tak neváhejte a zapojte se.

1) Nazdárek!
2) Těšíš se na Silvestra?
3) Budeš slavit doma s rodiči?
4) Nebo půjdeš někam pařit s kámošema?
5) Půjdeš se někam podívat na ohňostroj, nebo budete mít vlastní?
6) Vyber vždy jedno:
Alkohol x Cola
Programy: Nova x Prima
Chipsi x Slaný tyčky
7) Chodíš spát po půlnoci, nebo seš vzhůru až do rána (na silvestra samozřejmně)?
8) Kdy budete odzdobovat stromeček?
9) Půjdete někam na Novej rok?
10) Co na diplom?
11) Tak se měj, jestli máš blog, dám ti vědět.O Ronovi (Rupertovi)

29. prosince 2008 v 21:58 =>Ankety<=
O Ronovi:)

Rupert Grint

Anketa o věku

29. prosince 2008 v 21:54 =>Ankety<=


Novej design

29. prosince 2008 v 21:37 =>Oznámení<=
Neměla jsem co na práci, tak mě napadlo trochu změnit design. Byl to zdlouhavý. Nedělám to moc ráda, ale nedalo se nic dělat. Potřebovalo to změnu. Co jí říkáte? Své názory můžete psát do komentářů.

Návštěvnost 22.12. - 28.12.

29. prosince 2008 v 11:08
Musim vám všem vřele poděkovat za návštěvnost mého blogu.Pondělí: 13
Úterý: 21
Středa: 10
Čtvrtek: 8
Pátek: 15
Sobota: 12
Neděle: 49

Celkem: 128


Trailer

26. prosince 2008 v 18:16
Napadlo mě, že by bylo úplně zbytečný dávat sem fotky, když sem můžu dát trailer i s českými titulky. tady je:Není to moc kvalitní, ale TADY to najdete i s českými titulky.

Přeju hezkou zábavu:)

Puberťačka

25. prosince 2008 v 22:43 | Ajka |  Filmy
Poslední film, ze sekce Filmy, který ještě nemá nový kabátek a který spatřil světlo světa na mém blogu v roce 2008, je film Puberťačka (v orig. Wild Child) s Emmou Roberts a Alexem Pettyferem v hlavní roli. Jedná se o typickou americkou teen komedii, ale oba hlavní představitele mám moc ráda a protože se zde setkávají americká a britská kultura, film je svým způsobem i docela zajímavý a vtipný.

Šestnáctiletá Poppy Moore (Emma Roberts) je rozmazlená a nevychovaná puberťačka z LA, která si užívá života v neskutečném přepychu. Po jedné velkolepé party s hrozivým koncem ji však její otec posílá do anglické internátní školy, aby se tu odnaučila špatným návykům. Poppy nemá jiné přání, než odsud uniknout, ale při své snaze o vyloučení ze školy tahle americká princezna naráží na silné soupeře: britské dívky a učitele, kteří nemají pro její rozmazlené způsoby žádné pochopení. Poppy si konečně uvědomuje, že takhle se ze školy nedostane a s pomocí svých nových přátel a spolubydlících vymyslí dokonalý plán útěku. Na obzoru se však objevují i důvody, proč zůstat…

Zápletka je taková honě předvídatelná - z plánu na útěk se stane plán, jak se ve škole udržet díky klukovi snů, že, ale tak když tyhle klišé překousnete, člověk se u toho docela baví. Už jsem někde psala, že mám tyhle hlouposti ráda, protože jsou jednoduché na koukání a nemusím u nich moc přemýšlet. Navíc mají přijatelnou délku (obvykle tu hoďku a půl až dvě hodiny) a člověk se u toho nezačne nudit.

Trailer:
Stahujte ZDE.

Ha ha!!!Novej film!!!

25. prosince 2008 v 22:24 Alex Pettyfer
Cha chaá!!! Konečně novinka. Phet mě upozornila na novej film, kde hraje okouzlující Alex. A musím přiznat že tady mu to fakt sekne!!!

Ten novej film se jmenuje Wild Child (Puberťačka) a je to vlastněo holce jménem Poppy, která není (jak by si každý podle jména myslel) mladá a roztomilá holčička, ketrá pomáhá zraněným zvířátkům, ale rozmazlená a nafoukaná americká puberťačka.l

A když už toho mají rodiče plný zuby, pošlou dcerušku do internátní školy v Anglii. Jak okouzlující to místo. Ovšem poppy si nepřipustí, že by jí nějaká škola mohla změnit. Ale to se bude divit, jak jí pbyt v Anglii rapidně změní. A právě tady se pozná s mladým Freddiem v podání Alexe Pettyfera.

A jak už to tak bejvá, tak podle mě se do něj zamiluje a on do ní a žili spolu šťastně až do smrti...

(Pokud rozkliknete odkaz, najdete více informací o filmu:))

Puberťačka

Puberťačka

Puberťačka

Nová (stará :) SBéčka)

23. prosince 2008 v 20:38 SB
Tak mám 2 Oficiální nová SB. Jsou to již znamé blogy Phet a Káj. Ale tak nějak jsme se spřátelili až teď. nevim, proč nám to tak dlou trvalo :?
Ae mám pro ně samozřejmně diplomky a jmenovky jako pro každé nové SB. To by byl podkoz. Tak tady jsou:


Návštěvnost 15.12. - 21.12.

23. prosince 2008 v 20:19
Rozhodla jsem se dát si sem články o návštěvnosti, protože to moje počítadlo je nějaký pošahaný a jediná věc, ktrou se na ní dovim, je kolik lidí tu dnes bylo a kolik je online. To je vše. Tak pro přehled.

Pondělí: 13
Úterý: 16
Středa: 12
Čtvrtek: 15
Pátek: 12
Sobota: 15
Neděle: 20

Celkem: 103

celkem se divim, že je ta návštěvnost tak vysoká, vzhledem k tomu, že tu dlouho nic nepřibylo, za což se omlouvám. Ale kvůli těm vánočním přípravám sem si sotva našla někdy čas.Snad teď nějakej bude:D

Jinak přeji všem návštěvníkům tohohle blogu veselé vánoce a šťastný nový rok:D A samozřejmě spoustu dárků!!!"Budu muset políbit Emmu"

16. prosince 2008 v 20:33 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Daniel Radcliffe se v novém rozhovoru zmínil, že bude muset políbit Emmu Watson v HP a Relikviích Smrti
Tato scéna, kdy se Harry a Hermiona budou líbat přijde ve chvíli, kdy se Ron bude snažit zníčit vietál - medailonek- a uvidí přeludy (to víte jak to bylo ne? :D jak se vynořovali z toho medailonku.... x)
Je ještě příliš brzy na to, aby tuto scénu Dan potvrdil, protože natáčet se začne až v únoru, takže to berze s rezervou!!!!

harrypotter_fann's photo from 03/11/07

Premiéra?

16. prosince 2008 v 20:30
Teprve nedávno se v kinech objevilo Stmívání a už kolují informace o pokračování. Natáčení by mělo začít začátkem roku 2009 ( tedy již za chvíli) a premiéra byla stanovena na 20.11.2009. Doufejme jen, že se nestane něco podobného, jako s šestým pokračováním Harryho Pottera...
Stmívání, Robert Pattinson

(Upíří spolek)

Reklama

16. prosince 2008 v 9:00
Našla jsem kráááásnej blog, kde majitelka RUČNĚ PŘEPISUJE knížky. Takže tam lozim a čtu stmívání. Saxy!


Taky záživ!!sem to nemohla najít!


Fotky

15. prosince 2008 v 18:40
Vynechávám základní informace, protože stejně nikoho nezajímaj a navíc, stejně už určitě víte kdo hraje Edwarda nebo Bellu, takže nevim proč plejtvat energií.

Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart

Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart

Stmívání, Robert Pattinson

Stmívání, Robert Pattinson, Kristen Stewart


Stmívání

Je jich vážně hodně, takže pokud byste jich chtěli vidět víc tak vlozte sem:


Omluva pro vás

15. prosince 2008 v 17:38 Moje kecy
Asi jste si všimli, že tu ted moc věcí (vlastně nic) nepřibilo. Jenže já prostě nestíhám!!! To vánoční pečení a úklid a...je dost časově náročný. Zkusim vám to ale vynahradit a něco sem přidat.


Diplomy

9. prosince 2008 v 21:57 Bleskovky
Tak jsou tu ty diplomy a jmenovky. Ceňte si toho, dělala jsem je v deset večer.

Ufff, no tak to je všechno, doufám, že se diplomy i jmenovky líbějí, když tak mi to zdělte do komentářů:)

Diplom od Erorse

9. prosince 2008 v 8:07 Bleskovky
Mám sax diplom od Erorse. A zase s Eragonem. Jupíííí.

GlitterFly.com - Customize and Share your images