Listopad 2008

omluva pro mé SB Erors

30. listopadu 2008 v 20:18 Moje kecy
Toto je pro Erorse. Vááááážně se ti moc omlouvám, i když upřímně, měl by se omluvit někdo jinej, protože jsem nenapsala, že máš nejhnusnější blog. Vážně netušim, kdo by tohle mohl udělat, ale abys mi věřil, tak jsem ti udělala jmenovku a prosím tě, jestli bychom mohli i nadále zůstat SB.

Jak sem chodíš?

30. listopadu 2008 v 20:08 =>Ankety<=
Nová anketa:D


:( Noční můůůra

30. listopadu 2008 v 20:05 Moje kecy
Zdravim všechny návštěvníky tohoto blogu. Všem se omlouvám, ale tento týden - mám na mysli od 1.12., pro mě je tak trochu noční můrou.


A asi se ptáte proč. No, připadám si jako v Harry Potterovi, kde si učitelé taky myslí, že studenti nemají co dělat. Vysvětlím. Prostě se mi "na stole hromadí kupa domácích úkolů" nemluvě o testech, který nás tento týden čekají.

Takže vážně nevim, jestli sem tento týden něco přibude. Snad jo.
Úprava blogu

27. listopadu 2008 v 20:43 =>Oznámení<=
Ahoj, tak jsem změnila novej design. Teda nejenom design. Všechno. Líbí?

Chtělajem se ale hlavně mluvit za nějaké nedostatky, třeba v rubrice Harry Poter ještě nemám rozcestník s knuhama, nebo v Zábavě ještě nemám ankety a podobně.Takže se vážně omlouvám a dodělám to co nejřív. Zatim pa:).

Jo a pište do komentářú své...názory. Tak papajz.

"Budu muset políbit Emmu"

25. listopadu 2008 v 21:08 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Daniel Radcliffe se v novém rozhovoru zmínil, že bude muset políbit Emmu Watson v HP a Relikviích Smrti
Tato scéna, kdy se Harry a Hermiona budou líbat přijde ve chvíli, kdy se Ron bude snažit zníčit vietál - medailonek- a uvidí přeludy (to víte jak to bylo ne? :D jak se vynořovali z toho medailonku.... x)
Je ještě příliš brzy na to, aby tuto scénu Dan potvrdil, protože natáčet se začne až v únoru, takže to berze s rezervou!!!!

No, tak to mu nezávidim:) (I když bych si to s Emmou klidně vyměnila:D)


Do háje!

24. listopadu 2008 v 16:35 Moje kecy
Tohle mě teda jako štve! Počítadlo návštěvnosti se mi asi nějak seklo, čco, protže mi to odmítá počítat návštěvy za tejden. Už jsem to teď vynulovala, ale pořád tam mám něco přes stovku, což je kid. Začíná mě to štvát. Teda...ne že by mi to až tak vadilo. Hlavní je, že to počítá alespoň za den, ale i tak je to šunt! Sakra!!!!


Ach jo!

23. listopadu 2008 v 21:09 =>Brisingr<=
Ti, co si chtěli přečíst neoficiální překlad Brisingra na této stránce: brising.wbs.cz , si jistě všimli, že jim to tu stránku nenašlo. Objevila se tam sice už 6-11 kapitola, jenže ji autoři kvůli autorským právům museli zrušit! To je teda pech. O informaci o zrušení jsem se dočetla v diskuzi na stránce Eragon1.net . Takže nám nezbívá než si počkat na oficiální vydání český knihy:(Novej design

21. listopadu 2008 v 20:12 =>Oznámení<=
Ahojik, tak sem přišla s novim designem, protože se mi ten bejvalej už moc nelíbil. Ale pokud má někdo námitky, nevadí,můžete mi to napsat do komentářů. A dávám sem anketu, kde se můžete anonymně vyjádřit. Tak zatim papajz!Začátek natáčení?

21. listopadu 2008 v 19:44 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Tvůrci filmů o Harrym Potterovi se v těchto dnech rozhlížejí po Skotské vysočině. Podle neoficiálních infromací je dokonce možné, že začíná exteriérové natáčení podzimních a zimních scén do závěrečného filmu Harry Potter a relikvie smrti.
Podle Lochamber News se filmový štáb zdržuje především v oblasti Glenfinnan, Glen Etive, Glencoe a Glen Nevis, které se objevily v několika předcházejících Potterovkách. Tyto informace však ještě nejsou oficiálně potvrzeny...


A do třetice

20. listopadu 2008 v 20:50
Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky
Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Další fotky

20. listopadu 2008 v 20:49
Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Fota

20. listopadu 2008 v 20:48
Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Obsah a stručné info

20. listopadu 2008 v 20:47
A mám tu další film, na kterej chci jít do kina. Jasně, vy to už víte, Madagaskar 2.

Madagaskar 2: Útěk do Afriky

Animovaný / Akční / Rodinný / Komedie
USA, 2008, 89 min


Režie: Eric Darnell, Tom McGrath


Vzpomínáte si na trosky letadla zaklíněné v koruně obřího baobabu, které lemuří král Jelimán používal coby trůní sál? Tak přesně to se stane klíčovou součástí geniálního únikového plánu, který vymysleli vynalézaví tučňáci. Na cestu domů se kromě nich vydávají i lev Alex, zebra Marty, hrošice Glorie, žirafák Melman a šimpanzi Phil s Masonem. Doprovázejí je král Jelimán, jeho pobočník Maurice a capart Mort, kteří chtějí poznat, jak to v tom civilizovaném světě chodí. Start pospravovaného letadla proběhne hladce, jenže o dalším průběhu letu se to říct nedá. Nejdřív vynechá jeden motor, pak druhý a neovladatelné letadlo se řítí k zemi. A ne k ledajaké zemi. Rozmazlení hrdinové přistanou uprostřed nejdivočejší africké divočiny, kde na každého z nich čeká vlastní příběh. Král newyorské ZOO Alex se setká s rodiči a zjistí, že v srdci Černého kontinentu mu jeho manýry nic dobrého nepřinesou. Zebra Marty konečně na vlastní kůži pocítí, jaké to je, být součástí velkého stáda a svobodně s ním cválat savanou. Hrošice Glorie tu potká neuvěřitelného hrošího samce a žirafák Melman se bude snažit zbavit hypochondrie a přitom tiše trpět, protože Glorie mu ani trochu není lhostejná. Připravte se na to, že podobných překvapení vás v Madagaskaru 2 čeká víc.

Nové SB

17. listopadu 2008 v 18:41 SB
Jupí. Mám nové SB: Od něj:

Pro něj:

SB liška

17. listopadu 2008 v 15:26 SB
Diplomke za spřátelení pro Lišku:


Trelawneyová nebude ve filmu

16. listopadu 2008 v 15:01 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Herečka Emma Thompson osobně potvrdila, že se nechystá zahrát si kontroverzní profesorku
"Ne, ne, ne ..." řekla oscarová herečka, když se jí novináři zeptali, jestli se chystá vrátit se jako profesorka Trelawneyová v Relikviích smrti. "Příští rok pracuju na svém vlastním novém projektu ´Nanny McPhee ande The Big Bang´, který je pro mě mnohem důležitější."

Relikvie smrti se začínají natáčet už za tři měsíce, premiéry jsou předběžně stanoveny na listopad 2010 a květen 2011.Harry Potter a vězeň z Azkabanu

P.S. zkeste si na webu najít fotku Trelawneyový! To je teda záživ!