Postavy-M.Scofield

19. září 2008 v 17:37 |  =>Útěk z vězení<=

Michae Scofield

Jméno: MICHAEL SCOFIELD
Číslo vězně: 94941
Umístění: Blok A, cela 40
Zločin: Ozbrojená loupež
Trest: 5 let
Možnost podmínečného propuštění: 2 roky a 6 měsíců

Záznamy

Život a vzdělání Michalela Scofielda vyvolává otázku, proč by se muž jeho formátu dopustil zločinu, který spáchal. S čistým záznamem začal studovat na Morton East High School, skoro promoval na Magna Cum Laude s titulem B.S v oboru stavebnictví a M.S ve stejném oboru na Loyolske Univerzite v Chicagu (Loyola University of Chicago). V době, kdy se dostal do problémů se zákonem, byl zaměstnaný jako stavební inženýr v prestižní firmě Middleton, Maxwell a Schaum, sídlící v Chicagu, ve státě Illinois.
Vězeň Michael Scofield s čistým záznamem byl usvědčený z ozbrojené loupeže při pokusu ukradnout přes půl milionu dolarů z pobočky United Savings Bank, která se nachází v centru Chicaga. Při soudním procesu Scofield neřekl nic pro svoji obhajobu a žádal odsedět si trest v zařízení prvního stupně blízko jeho rodného Chicaga. Další záznamy: Vězeň trpí cukrovkou prvního typu a má povolené návštěvy s jeho obhájkyní Veronicou Donovan. Vězeň má schválenou návštěvu manželky Niky Volek jednou za měsíc. Tento vězeň je klasifikovaný v kategorii C a má odsouhlasené vězeňské práce.
Wentworth Miller
Wentworth Miller
Wentworth Miller

Wentworth Miller

Datum narození: 2. 06. 1972
Místo narození: Anglie
Wentworth Miller vděčí za svou popularitu roli, kterou ztvárňuje v novém hitu od FOXu - Prison Breaku. Miller hraje Michaela Scofielda, jenž spáchá zločin, aby se dostal do vězení, kde čeká jeho bratr. Ten je falešně obviněný k trestu smrti za vraždu, kterou ve skutečnosti nespáchal. Michael se pak snaží dostat sebe a bratra z vězení pomocí geniálního plánu. Absurdní? Určitě! Vždyť je to právě Miller, kdo každý týden přiláká 9 milionů diváků před televizní obrazovku. Ale ne vždy měl Miller takové schopnosti. Po hraní v divadle na střední škole v Brooklynu a na předměstí Pittsburgu hrál německého kurýra Count von Stracka v divadlu "Intime". Cítil, že překonal své vrstevníky. "Byl jsem děsně božský," říká Miller. Psychicky neunesl svou popularitu a skončil s hraním. Začal zpívat s Ringtones a to považoval za své východisko. Miller hraje inženýra v Prison Breaku, ale zápolil s vědou v Princetonu (zahrnující předmět fyzika pro básníky), a tak si ve druhém ročníku na univerzitě vzal rok volna, aby si všechno v klidu vyřešil. Tento čas strávil ve Scottsdalu (Ariz) s jeho strýcem, kde pracoval v knihkupectví a jako úřední asistent. Brzy ho začala sžírat nuda a otrava z minimální mzdy a také svět, který pro něj byl obtížný a bezvýznamný, a proto se rozhodl vrátit do Pricetonu a podařilo se mu získat anglický titul (asi něco podobného jako náš bakalář). Po škole odešel do Hollywoodu a dostal práci "s vlastním stolem a pravidelnou výplatou", četl skripta a sbíral šálky s kávou pro šéfy z NBC v oddělení pro televizní tvorbu. Ale brzo si uvědomil, že šel nevědomě do Los Angeles za účelem hraní. "Věděl jsem, že kdybych to nezkusil, říkal bych si pořád 'co kdyby´." V roce 1998 dostal svoji první roličku v seriálu Buffy, přemožitelka upírů. Ale do té doby, než byl vybrán do minisérie Dinotopia v roce 2002, se mu nepodařilo ukořistit hlavní roli. Poté následovala hlavní role ve filmu Lidská skvrna, kde ztvárnil postavu černého muže, který byl ale na povrchu bílý. Ve skutečnosti má Miller v sobě něco z Araba, Evropana a Afroameričana. "Není zde moc rolí napsaných speciálně na mou minulost. Je to něco, na co jsem musel být docela citlivý, abych si prorazil cestu v tomto byznysu," říká Miller. Nyní má pravidelnou roli, byl nominován na Zlatý Glób za nejlepšího herce v TV dramatu a chtěl by vydržet s hraním, ačkoli doufá, že bude stejně úspěšný i v psaní a režírování. "Jednou z nejvíce radostných věcí z objevování se v televizi je, že si vás lidé každý týden zvou do svých domovů," říká. "Udělají si pro vás čas v jejich rušných životech. To je pro vás ten největší kompliment." Wentworth Miller si také zahrál v méně známém filmu Seabïscuit, jehož příběh se odehrává v dostihovém prostředí.
Wentworth Miller
Wentworth Miller
Wentworth Miller
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | 19. září 2008 v 19:04 | Reagovat

Njn  Michael to je prostě miláček!!!je strašně hezkej???

2 kajka kajka | Web | 20. září 2008 v 11:21 | Reagovat

no to je teda krasavec.

3 novomanželka novomanželka | Web | 20. září 2008 v 14:47 | Reagovat

Wohou sax Voldemort je taky plešoun. To mě jenom tak napadlo. Samobže je hezčí než voldi.

4 Pája Pája | 23. září 2008 v 15:16 | Reagovat

hups ty otazníky tam bejt neměli!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama