Na co se můžeme těšit

11. září 2008 v 18:05 |  =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Na stránce IMDb se objevili po čase další části scénaře k filmu Harry Potter a princ dvojí krve. V následujících řádcích najdete spoiler, protože zjistíte, na jaké další klíčové scény se můžeme v šestém díle těšit a naopak, které scény se opět rozhodli vystřihnout.
První zpráva se týká scény v londýnské Příčné ulici, konkrétně tedy obchodu bratrů Weasleyových, která by měla z velké části kopírovat knihu (No slááááva!) Harryho, Rona, Hermionu a Ginny budou po svém novém krámku provázet Fred s Georgem. Novinkou však bude to, že už v této scéně na chvíli zahlédneme McLaggena a Levanduli Brownovou.
Druhá zpráva hovoří o scéně, která se měla odehrávat v noci na Vánoce a měla by předcházet útoku na Doupě. V knize sice není, ale režisér David Yates ji označil za vhodnou a milou. ( No to nevim)
Natočený by měl být dokonce i Aragogův pohřeb, takže pokud ho nakonec nevystřihli (Tomu by se už asi nikdo nedivil) , tak se máme na co těšit. Jak už víme, Dobbyho opět vystřihli a podobný osoud tentokrát čeká i na Kráturu.
Podle knižní předlohy uvidíme, jak Draco něco chystá a i to, že Harrymu to nedá pokoj a snaží se přijít na to, co by to mohlo být. Malá vsuvka se týká toho, že zahlédneme Draca přímo při práci v Komnatě nejvyšší potřeby, což v knize přímo popsané nebylo. A na záver ještě něco. Polibek Harryho a Ginny nebude vůbec špatný.
Tyto zprávy nejsou potvrzené, takže je raději berte s rezervou :) .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pája Pája | 14. září 2008 v 17:57 | Reagovat

Ta Ninfádóra vypadá hrozně(teda pokud je to ona:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama