Červenec 2008

Všechny fotky.

28. července 2008 v 11:19 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Tak jsem se rozhodla, že sem přestanu dávat nové fotky. Na této stránce: http://filmfotogalerie.osobnosti.cz/harry-potter-princ-dvoji-krve.php
Najdete všechny dosud nalezené fotografie. Zatím je jich tam 27, ale některé se opakují. Tak tam jukněte.
Harry Potter a Princ dvojí krve

Další nová fotka

23. července 2008 v 14:11 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Tak se stále snažím najít nějakou novou fotku nebo trailer, a hle! Tu jsem jednu našla.
Na fotce je Harry a profesor Křiklan a zjevně je to scéna, kdy Křiklan předává Harrymu lektvar štěstí Felix Felicis jako odměnu pro vítěze.
Pokud ji chcete ještě ve větším rozlišení, najdete ji zde:
Ale bacha, je to fakt hodně velký, ale kvalitní.
P.S.Že to Harrymu sluší? Vypadá mnohem líp než v pátym dílu.

Další fotešky

14. července 2008 v 17:41 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Tady je řada dalších fotek.Je mez nimi i jedna stará, ale jinak všechny nový.

Nové fotky- Harry , Lenka a Snídaně

14. července 2008 v 17:34 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Jupíííí!!Jsou tu další nový fotky.A docela vyvedený.Jen jukněte.Na prvnim si Harry prohlíží Brumbálovu hůlku, na druhé je Lenka s Jinotajem a na třetí snídájí nebelvírští zjevně těsně před zápasem.


Fotečky

10. července 2008 v 11:03 Ben Barnes
Tak jsem se rozhodla dát sem nějaký hezký Benovo fotečky.No není k sežrání???
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
Ben Barnes
A tady pro změnu s krátkýma vlasama:
Ben Barnes
A tady z Hvězdného prachu.Smůla ale je (pro ty, kdo to ještě neviděli) že Ben je tam jen na začátku a to jen na 10 minut.Je ale ...roztomilej. Každopádně Charlie Cox taky není k zahození.

Jak Ben ke Kaspianovi přišel

8. července 2008 v 19:51 Ben Barnes
Tady jsem našla rozhovor s Benem, kde se dočtete jak Ben přišel k roli prince Kaspiana.
"Do bájných Letopisů Narnie vstoupil sedmadvacetiletý britský divadelní herec Ben Barnes až poté, co první díl Lev, čarodějnice a skříň zaznamenal obrovský úspěch. V pokračování nazvaném Princ Kaspian dostal titulní roli. Ben má všechny předpoklady získat srdce všech fanynek Letopisů Narnie. Do Prahy, kde se princ Kaspian natáčel, přijel s představiteli sourozenců Pevensieových a s režisérem Andrewem Adamsonem uvést jeho světovou premiéru.
Jste připraven na slávu?
Doufám, že ano, tedy pokud se nějaká dostaví. Zatím zažívám občas pár fanynek u východu z divadla, ale pokud jde o film, spíš ještě pořád nemohu uvěřit, že mě opravdu vybrali na tak úžasnou roli. Ale už teď cítím, jak média mění obraz člověka i proti jeho vůli: najednou jsem prostředkem mediálního tlaku na diváky. Ale věřím, že stejně jako moji mladší kamarádi z Narnie zůstanu úplně normální. A počítám i s kritikou.
Ta se zatím týká mimo jiné násilí. Co si o tom myslíte?
Myslím, že tam je spíš násilná, bojovná atmosféra, ale krve tam přece moc neteče. Je to temnější a akčnější než první díl, protože příběh filmu není žádná idylka, objevuje se tam silná touha po moci a boj o ni.
Jak jste reagoval na zprávu, že z mnoha adeptů jste právě vy dostal roli prince Kaspiana?
Vlastně mě předtím nikdy nenapadlo, jak na takovou zprávu reagovat. Díky časovému posunu mě telefonát z Hollywodu vzbudil dost brzy ráno, a já vůbec nevěděl, co mám dělat. Tak jsem vyběhl z domu a lítal kolem dokola jako blázen. Moje maminka si pak začala ihned vystřihovat všechny články, které se týkají Letopisů Narnie.
Znal jste prince dobře už z knížky, nebo jste se s ním seznamoval až nad scénářem?
Myslím, že jsem ho znal opravdu dobře, byla to v dětství jedna z mých nejmilejších knih. Ale nikdy mě nenapadlo, že bych s ním mohl mít společného něco víc než vztah čtenáře k literární postavě.
Jak jste se připravoval, uměl jste jezdit na koni?
Fyzická příprava byla rozhodně těžší než seznámení se scénářem. Nemohu říci, že bych uměl jezdit na koni, jen tak jsem to někdy zkusil. Nejvíc jsem trénoval až na místě, při natáčení na Novém Zélandě. Naštěstí jsem měl výborného trenéra a velkou touhu získat v sedle jistotu. Přesto ani teď nemohu říci, že bych ve volném čase rajtoval.
V plánu je natočení všech sedmi dílů. Každopádně na trojku už se připravujete. Nebojíte se trochu, že zůstanete jako herec příliš dlouho Kaspianem?
Nebojím. Považuji za tak velkou čest, že jsem tu roli dostal, že o ní ani neumím takhle uvažovat. A měl jsem také štěstí, že jsem v mezidobí pracoval na jiných projektech. Ale stejně to neovlivním - záleží na ostatních, zda mě budou chtít vidět i jinak než jako prince. Teď se například připravuji na roli Doriana Graye.
Plánujete stěhování do Hollywoodu?
Rozhodně neplánuji. Mám v Londýně rodinu, kamarády, divadlo. Spíš plánuji myslet hodně na to, abych teď, potom, co jsem dostal takovou hereckou příležitost a nabídky na další role se docela hrnou, neudělal nějakou hloupost."
Ben Barnes

Životopis

8. července 2008 v 19:43 Ben Barnes

Životopis

Ben se narodil 20.srpna (lev) 1981 v Londýně. Studoval Kingston University a byl členem Národního divadla Hudební mládeže. Zde hrál ve hře "The History Boys", kde ztvárnil Dakina. Tuto smlouvu však přerušil, když mu byla nabídnuta role Prince Kaspiana v pokračování vele úspěšného filmu "Letopisy Narnie: Princ Kaspian". Tato role mu udělala průlom do světa showbysnisu. Mohli jsme ho vidět ve filmu "Hvězdný prach", kde si zahrál mladého Dunstana Thorna. V budoucnu ho můžeme vidět ve filmech: "Bigga Than Ben", "Letopisy Narnie: Plavba Jitřního Poutníka", "Easy Virtue" a "Dorina Gray". Takže myslím, že 1, se máme na co těšit a za 2, Ben je velmi talentovaný herec, jehož hvězda stoupá a můžeme odněj čekat velké věci!!
Zajímavosti:
Celé jméno: Benjamin Barnes
Zaměstnání rodičů: Otec psychiatr a Matka terapeutka.
Má mladšího bratra Jacka, které mu je 23 let.
Umí hrát na piano a bicí.
Váha: 72 kg
Výška: 183 cm
Vyrůstal v jihozápadním Londýně a do dnes tam stále žije.
Jeho první profesionální práce bylo hraní na bicí v "Bugsy Malone" ve West Endu, když mu bylo 16.
Byl členem Národního divadla Hudební mládeže v letech 1997-2003.
Osobě říká, že má eklektický vkus v muzice(Beatls, Stones, Queen, někdy Motown, Stevie Wonder a Donny Hathaway) a moderní(Arctic Monkeys a Kanye West). Eklektický vkus má i ve filmech
Ben chtěl být od svých 16-ti let hercem, ale na radu rodičů šel na Universitu v Kingstonu, studoval drama a je specializovaný na angličtinu v dětské literatuře.
Je vysoce kvalifikovaný v Barytonu, Jazzu, Drumsu, Singing Rock.
Jeho oblíbené sporty jsou: košíková, kriket, plavání, tenis.
Upřímně:Myslíte si někdo, že Ben vypadá na 27? Já teda ne.!!

Viděla jsem film!

8. července 2008 v 18:15 =>Letopisy Narnie:Princ Kaspian<=
Tak to mám za sebou. Konečně jsem viděla ten film.A musím říst, že byl docela dobrej.Ale chvílema mi bylo vážně do breku.Třeba když to Kaspian s Petrem podělali, když se snažili dobýt Mirázův hrad a nakonec tam většina uvízla. To bylo fakt děsný.Ani v knížce to takový nebylo.
Nejlepší ale stejně byla rozepře mezi Kaspianem a Petrem.Jak jsou oba tvrdohlavý a strašně hezký.
No nic.Pokud jste film ještě neviděli (což už není moc možný), nerada bych vás připravila o překvapení. Každopádně se máte na co těšit.
Jen vám prozradim, že se dočkáte pusy Kaspiana a Zuzky.Ale až úplně na konci.Ten konec je mimochodem tak strašně stresující a depresivní jak se všichni vrací zpět do Anglie.A nejhorší uje, že v dalším pokračování Narnie - v Jitřním poutníkovi-už nebud Petr ani Zuzka.
Letopisy Narnie: Princ Kaspian