Červen 2008

Horacio křiklan

27. června 2008 v 15:13 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Každý ví, že v šesté knize by měl vyučovat lektvary jistý Horacio Křiklan, Brumbálův dávný přítel.I když je film již dotočen, fotka Horacia Křiklana zatím není oficiální.Objevila se jedna fotografie, kde by měl být údajně Křiklan.Zda je ale pravá, ukáže až čas.

Nová fotka!

27. června 2008 v 15:10 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
A konečně je to tady. Fotka Harryho a Ginny v zamilovaném objetí. Podle knihy by k jejich vztahu mělo dojít po závěrečném famfrpálovém utkání. Zda-li tomu tak bude i ve filmu....to se zatím neví. Můžeme jen doufat.

Tom Brown's schooldays

26. června 2008 v 14:15 Alex Pettyfer
Tom Browm's schooldays
Před Stormbreakrem hrál Alex ještě v jednom filmu a to v Tom Brow's schooldays. Díky týhle roli nejspíš dostal roli ve Stormbreakrovi, protože oba filmy jsou od stejného producenta. TBs je drama, což je vidět z fotek a videí. Alex hraje Toma Browna- hlevní roli! Odehrává se to v Anglii v 19.stol., to je období průmyslové revoluce a doba pěkně krutá. Jsou přeplněny města, protože se lidé stěhují za prací do továren, kde pracují převážně děti, protože to je levná pracovní síla. Nejsou peníze, jídlo se jí buď zkažený nebo vůbec, průměrný věk je 36...
Film jsem neviděla, takže nemůžu říct, jakej je-Každopádně bych ho chtěla vidět.Alex tam vypadá roztomile...
Tady je trailer a je z něj dost dobře vidět, jaká to byla doba.Dot hustá.Je tam i rvačka alexe s nějakym klukem.Dost krutý....
Tady je jenom ta rvačka a upřímně...je to...Koukněte se sami.Dopadne to blbě..
A tady je třetí trailer.Opět směska.Ale je skvělej.
A teď tu mám spoustu fotek k filmu.

Životopis a fotky

24. června 2008 v 15:29 Alex Pettyfer
Narozen:10.4.1990
Místo narození: Stevenage, Hertfordshire, Anglie
Znamení zvěrokruhu: Beran
Životopis: Alex Pettyfer se narodil Lee Irland a Richardu Pettyferovi. Nyní žije v centru Windsoru. Už od sedmi let dělal modela pro GapKids a Marks and Spencer. Jako malý hrál Williho Wonku ve školním představení o Karlíkovi a továrně na čokoládu. Nyní se věnuje herectví. Za posledních několik let byl obsazen do hlavních rolí ve dvou filmech a to ve Stormbreakeru a Tom Brown's schooldays.Byl vybrám i pro roli Eragona ve stejnojmenném filmu Eragon, ale odmítl ji. Prý ze strachu z létání a navíc by se to krylo s natáčením Stormbreakera.
Další informace:
Sourozenci: Nevlastní bratr James Ireland, hraje tenis.
Oblíbená kniha: Alex není moc velký fanda do čtení ale prej si docela užil Šifru mistra Leonarda a četl samozřejmně i Stormbreakera.
Oblíbený film:má rád thillery,přesto se jeho nej film jmenuje Chaplin a je o životě Charliho Chaplina a potom Inside Man s Denzelem Washingtonem
Oblíbená hudba: rockové skupiny jako kings of Leon a The kooks
Ráb by si zahrál po boku Toma Cruise nebo Al Pacina
A teď se nelekněte!Našla jsem, že se Alex nechal ostříhat.Teď už nevypadá, jako na nadcházející fotce, ale vlasy už nemá takový jako kdysi.
No a potom mu to teda rostlo a rostlo:
A teď vypadá asi takhle:
No jo.Už to není co to bývalo.S dlouhejma vypadal prostě nejlíp.
NO a teď abyste viděly rozdíl.
Tahle je když mu bylo asi 16 (točil Stormbreakera)
A tato je současná (je mu 18)

Trailery k filmu

23. června 2008 v 16:31
Trailerů jsem našla spousu, ale si myslim, že je zbytečný je sem dávat.Najdete je všechny na youtube.Našla jsem tam i devíti minutové kousky filmu, takže si přes Youtube můžete pustit celej film.Dobrá, ne?

Odkazy na další fotky k filmu

23. června 2008 v 16:15
Tady je pár hezkých fotek z filmu.Alex je fakt hezkej, co?
Našla jsem fakt doboru stránku kde je spousta fotek.Ale ani jedna mi nešla stáhnout, tak vám sem dám odkaz.
http://stormbreaker.com/ toto je taky skvělá stránka.Když si najedete na Gallery , najdete spoustu fotek.Tak jukněte.Je jich tolik, že se mi nechtělo je sem dávat všechny.
Stormbreaker
Stormbreaker
Stormbreaker

Daší fotky z filmu

23. června 2008 v 13:47
Uf, tak to je všechno.Je jich spousta, ale snažila jsem se vybrat jen ty nejlepší.Jinak se jukněte na ty odkazy, tam je těch fotek nejvíc.

Stormbreaker

23. června 2008 v 12:58 | Ajka |  Filmy
První film s mým oblíbeným hercem, Alexem Pettyferem, který jsem viděla, byl patrně Stormbreaker. Už je to nějaký ten pátek, kdy tento film vyšel - není, divu, Alexovi bylo myslím 15, když tenhle film točil. Teď (2013) je mu asi 23. Řadila bych tenhle plátek spíš k mládežnickému filmu, Bondovka pro "teens".

Po letecké katastrofě, při které zahynou oba jeho rodiče, je čtrnáctiletý Alex Rider (Alex Pettyfer) vychováván strýcem Ianem (Ewan McGregor). Ten za záhadných okolností zemře a ukáže se, že vedl dvojí život. Na jedné straně spořádaný bankovní úředník, a na straně druhé špión MI6, kterého sprovodil ze světa nájemný vrah. Alex je osloven speciální jednotkou MI6, aby dokončil nebezpečný úkol, který jeho strýc nemohl splnit. Jeho posláním je předstírat počítačového maniaka, který by zjistil, co přesně je a k čemu bude sloužit počítačová herní konzole Stormbreaker, kterou se chystá uvést na trh Darrius Sayle (Mickey Rourke)... (csfd.cz, upraveno)

Samozřejmě teď s odstupem 5-ti let (tento článek jsem původně psala v roce 2008, kdy jsem s blogem začínala), jsem tenhle už musím uznat, že je to taková kravinka pro náctileté, kteří sní o tom, že se stanou špiony. Knižní předloha, podle které je film natočen, je samozřejmě mnohem lepší, nemluvě o tom, že taky o dalších 8 dílů delší. Tu mám mnohem raději a nedávno jsem ji četla znova.
(Ani tady jako ve správné Bondovce - nemůže chybět dívka v nesnázích)
Z filmu mám opravdu ráda postavu pana Blunta, kterou úplně perfektně ztvárnil Bill Nighy, geniální britský herec! Ewan McGregor se tam k mé nelibosti pouze mihl v prvních pár minutách, což je pořád víc než v knize, kde je o něm vždy zmínka pouze retrospektivně :)
(Geniální Bill Nighy jako Alan Blunt - vlevo)
(Ewan McGregor jako Ian Rider)
Film bych doporučila všech pod 18 let:) Je to docela sranda, když to berete s nadhledem. Čím jste starší, tím víc vám to bude připadat jako kravina, ale tak je to u spousty filmů, ne?


Stahujte ZDE.

A beautiful lie

11. června 2008 v 19:32
Řekla jsem si, že by vás možná zajímalo, jak marsíci zpívají.Tak tady máte jednu z jejich nejlepších písniček.Ale hlavně mají dobrej klip.Ekologickej.Jared mluví vlastně o tání ledu na islandu a Arktidě.Tak se jukňěte a potom mi napište, jestli se vám to líbilo.Dííík.
Tak se koukněte.Je to vážně dobrý.Písnička je ale až dál.Ze začátku tam totiž Jared mluví o tom jejich natáčení a o tom ledu.

Návštěvnost

11. června 2008 v 19:26 =>Ankety<=
Pls klikněte jestli tu jste, ať vim, kolik sem chodi lidi.Díík moc.

Pitomé hlavní teorie

11. června 2008 v 19:13 =>Harry Potter a Relikvie smrti<=
Tady jsem nasla jakési hodně naivní a pitomé teorie o dalším pokračování Harryho Pottera - konkrétně k sedmičce.Teď už jsou sice nanic, ale přišli mi vážně k smíchu.Tak si můžete počíst.

Trvalo mi dlouho, než jsem na tohle přišel, ale teď to konečně mám. Jestliže Voldemort s Harrym nemůžou bojovat pomocí hůlek, tak Harry půjde do obchodu se zbraněmi a tam si vybere nějakého kalašnikova a zastřelí Voldemorta. Dříve mi to přišlo divné, ale teď se mi to zdá reálné.

Co když oblouk na Ministerstvu vyrábí mozkomory a Sirius se stane jedním z nich? A dál, Harry ho potká a vyšle proti němu patrona... Sirius a James budou znovu spolu!

BUDE HARRY MUSET STÁT PŘED SOUDEM NA KONCI KNIH HAHA NE A MYSLÍTE, ŽE HARRY UMŘE NA KONCI kolikrát jsme ho už viděli skoro zemřít nebo v nemocničním křídle, myslím, že každý rok. Tak co myslíte...

Tahle teorie může být fakt strašidelná, ale myslím že to bude ono. Věřím, že Harry je Half Blood King, takže princ bude jeho dítě. To znamená, že Harry nějakou dívku přivede do jiného stavu a to už v průběhu šesté knihy a to dítě bude právě Half Blood Prince. Je trochu šílené uvažovat nad tím, že by nějaká dívka mohla být s Harrym těhotná, ale já to myslím vážně.

Myslím, že HBP je Brumbál, protože je velmi tajemný.

Tohle může být trochu přehnané... ale co když je zde přepínací kouzlo na duše a Harry si ji s Brumbálem prostě přepne a ten pak zastaví Voldemorta v Harryho těle?

Ok, myslím, že Umbridgeová je zvěromág!!! Myslím, uvažujte. JKR pořád mluví o jejím žabím obličeji. Mohla by být Nevillovou žábou!!! Myslím, jak jinak by mohla znát Harryho tajemství...takhle mohla prostě celou dobu sedět v Nebelvírské společenské místnosti!!!

Myslím, že Harry zemře. Pak se promění v ducha a navždy bude otravovat Voldemorta. Taky zemře Brumbál - na stáří a McGonagallová zemře kvůli tomu na zlomení srdce. Pak budou Ron a Hermiona spolu. Hermiona bude těhotná a zemře a pak zemře taky Ron, na zlomené srdce. Nakonec Voldemorta srazí auto, vlak, autobus a náklaďák. Ti ho roznesou a bude sežrán hladovými veverkami. No a nakonec se Harryho duch zamiluje do Ufňukané Uršuly.

Snape je upír. Žije ve sklepení a objevuje se znenadání. "Jak tedy chodí na famfrpál?" No on přeci JE profesor lektvarů. Možná si vyrobil ochranný krém s faktorem 5 000 000. Quirrell se ho možná snaží zapuzovat česnekem, když potřebuje mluvit s Voldemortem o samotě. Ve třetí knize dá Lupin žákům napsat esej o upírech - jako protiváhu eseje o vlkodlacích, kterou jim uložil Snape. No a nakonec ve filmu. Když se Harry a Hermiona vrací časem, nad Vrbou Mlátičkou proletí hejno netopýrů těsně před tím, než se objeví Snape.

ok, takže pokud jste lidi četli dobře novinky na serveru mns, víte, že Harry ani Voldemort nezemřou. A pokud jste chytří, zcela jistě jste už zjistili, že pokud zemře jeden, musí zákonitě zemřít i ten druhý. Nezáleží na tom, co si chcete myslet, ale ani jeden nezemřou, v sedmé knize. Nikdo neví, co se stane v knize osmé, pokud tady nějaká je. JKR tvrdí, že knih bude více, jak sedm. Tak teď jenom doufejme, že nikdo nezemře. Už mi zavraždili mého manžela Siria Blacka a doufám, že mi nezabijí i toho dalšího - Rona Weasleyho.

Voldemort zemře, protože ho Harry hezky poprosí. (tahle teorie je prostě skvělá)

Voldemort, jak jsem zjistil ve speciálním rozhovoru, který JKR dala jenom mě, zemře v šestém díle, protože narazí do Vrby Mlátičky. Taky mi řekla, že novým Pánem Zla bude Errol. Jaký to zvrat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(Nový Ministr kouzel) Křivonožka, protože je chytrý, inteligentní a znalý. A navíc má placatý čumák.

(Kdo umře) Harry Potter kvůli té jizvě ve tvaru blesku. Možná je tak tvarovaná proto, že do něj uhodí blesk?

Harry/Hermiona. Tady jsou důvody, proč si myslím, že ti dva budou spolu. Ron a Hermiona budou v šestém díle spolu, ale Voldemort nebo Červíček zabijí Rona. Vychází to z rozhovoru, který JKR poskytovala - zeptali se jí, jestli bude Ron pracovat na Ministerstvu a ona na to odpověděla, JESTLI dokončí školu. Takže by mohl zemřít. A navíc tu není důvod, proč je Ron Harryho nejlepší přítel. Myslím, Harry je sportovec, Hermiona je chytrá... ale co je Ron? Teda Hermiona bude nešťastná, že Ron umře, protože spolu budou chodit, ale Harry ji utěší. Jeho smrt vlastně Harryho a Hermionu sblíží.
To jsou ty nejlepší.Že jsou nějaké až paranoidní a naivní.Třeba ta s těma zbraněma.Ale stejně je sranda to číst.

Stručné informace

11. června 2008 v 11:49
30 seconds to Mars - to je název mé nejoblíbenější skupiny.
Pro objasnění pár stručných informací:
ČLENOVÉ:
Jared Leto(zpěv, kytara)
Shannon Christopher Leto(bicí)
Tomislav "Tomo" Miličevič(kytara, klávesy)
VZNIK:1998 vznikla skupina a to, že se nejpreve stala jakýmsi rodiným spolkem-Jared a jeho bratr Shannon.Poté se k nim přidali ještě Matt Wachter(který již v 30STM není a nakonec Tomo.
ALBA:První CD nese stejný název jako skupina a vyšlo v roce 2002.Prodalo se jich ale jenom 100 000 kusů.Roku 2005 vyšlo druhé CD a to s názvem A Beautiful Lie.

První CD

Obsah:
Capricorn,Edge of the Earth,Fallen,Oblivion,Buddha for Mary,Echelon,Welcome to the universe,The Mission,End of the Beginning,93 million Miles a Year Zero
Takto vypadá první CD.

Druhé CD

Obsah:
Attack,A Beautiful lie, the Kill, Was it a dream?,the Fantasy, Savior, From Yesterday, The story, R-evolve, A modern myth, Battle of one a Hunter
A toto je druhé CD s názvem A Beautiful Lie

Krajina plná stínů

9. června 2008 v 15:08 | Ája
Mediátor je sbírka knih o odvážné 16ti leté dívce Susannah Simonové.Na první phled vypadá jako každá normální puberťačka.Ale pokud by ste s ní kamadídili déle, začali byste mít podezření, že vám něco uniká.Že tahle holka má nějaké divné tajemství, které vám nechce svěřit.A začnete si klást otázky:Kam pokaždé večer sama chodí.Proč mluví sama se sebou?Trpí snad nějakou poruchou?Ne!Susannah je jiná než ostatní.Je mediátor.Co to vlastně je?Mediátor je něco jako brána mezi světy.Dotyčný člověk totiž může vidět duchy.Může s nimi rozmlouvat a může se jich dotýkat.Jejich úkolem je duchům pomoct "na druhý břeh".Což není tak snadné jak to vypadá..
KRAJINA PLNÁ STÍNŮ:
Toto je název první knihy.
Obsah:Susannah se stěhuje do města Carmel by the sea.Její matka se totiž znovu zamiloval a to do muže, kterému také zemřela manželka a má již tři syny.Zprvu je Susannah nejistá a do nového domova se jí nechce.Chce ale udělat matce radost a tak předstírá, jak se jí tu líbí.Ale zhrozí se, když poprvé uvidí jejich nový dům:Je totiž starý přes 150 let.A co teprve škola, ketrá je starší než celá její rodina?
Suz nemá ráda staré domy, protože čím starší dům, tím více duchů.V New Yorku neměla žádné kamarády kromě Giny.Kdo by chtěl taky kamarádit s holkou, kterou domů vodí policie?Proto se rozhodla, že zde začne nový život.Ale copak to půjde když je tu tolik starých domů?
Přesto se jí zde začne po pár dnech líbit.Dokonce ve škole udělá takový dojem, že jí zvolí kandidátkou do školní rady.Místo ní tu totiž bývala jedna dívka, která se ale zabila, když se s ní rozešel její kluk.Dokonce má i jeí skříňku.
A potom je tu Jesse.Tajemný duch nějakého španělského kluka.Suz po něm zprvu chce, aby odešel ale poté se jí jeho přítomnost začne líbit.
Avšak klid a pohoda neměly trvat dlouho.Hned první den školy zjistí, že holka, která se zde zabila je stále tady.Jako duch samozřejmně.Další šok ji čeká, když zjistí, že není jediná, kdo ji vidí.Otec Dominik-ředitel školy-je také mediátor.Ovšem oproti Suz s trochu zastaralejšíma způsobama.Oba se tedy budou snažit Heather(tu mrtvou dívku)dostat na onen svět.Každý po svém.
Suz totiž zjistí, že jde po krku jednomu strašně hezkému klukovi.Jednou mu dokonce zachrání život.Po druhé ale mít takové štěstí nebude.Kluk skončí i s otcem Domem v nemocnici, když se Heather opět rozhodne zabíjet.A to už Suz nevydrží a vyrazí kupředu...
Víc Vám říkat nebudu.Je to ale strašně dobrý.Vážně to doporučuju.Je to i docela legrace a kdo má rád spíše romantiku, nemusí bejt smutnej.Tý se tu taky trochu najde.

Trailery

8. června 2008 v 18:08 =>Letopisy Narnie:Princ Kaspian<=
Tohle je první oficiální trailer
A tohle je zase taková menší rozepře mezi Petrem a Kaspianem.
Tady se Lucinka setká s Aslanem a je tak šťastná, až ho samou radostí povalí na zem
To je to nej, co jsem našla.Jinak pokud chcete, je tu ještě spousta trailerů o natáčení.Tak pokud by ste měli zájem, tak je sem můžu klidně dát.

Obsah knihy

8. června 2008 v 17:56 | Ája |  =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
Edmund s Lucinkou tráví prázdniny u svého příšerného bratrance Eustace.Stále se baví o Narnii až se tam dostanou obrazem v jejich pokoji, na kterém je namalována překrásná loď(Jitřní poutník).Eustace za začátku každému leze na nervy svými řečmi o moderním světě a nedostatečnostech na lodi.Poté ale doplavou na jeden ostrov, kde se Eustace promění v draka.Od té doby se chová stejně statečně jako malý Rípčíp(myš).
Na Jitřním Poutníkovi se vlastně plaví Kaspian a snaží se najít 7 ztracených panů, kteří bývali přátelé jeho otce.Kdysi prý zmizeli, když se snažili objevit tzv.Aslanovu zemi a ostatní zatím neobjevené ostrovy.
Při svých cestách prožijí spoustu dobrodružství a nakonec se jim podaří zachránit téměř všechny ztracené pány....
Kniha končí tím, že se dostanou až do Aslanovy země, kde Edmundovi s Lucinkou sám Aslan zdělí, že se do Narnie už nikdy nevrátí..

Premiéra

8. června 2008 v 17:44 =>Letopisy Narnie:Plavba Jitřního poutníka<=
Původně se chtělo, aby se začalo natáčet už v lednu letošního roku(2008).
Ale poté Disney oznámil, že by chtěli začít natáčet až v létě 2008 do května 2010.
18.4. Mark Johnson oznámil na Comic Con, že začnou natáčet v říjnu. A jako premiéra by měl být film uveden 7.května 2010.
Johnson se také zmínil, že bude vyčerpávající, natáčet ve velké vodní nádrži v Mexiku.

Fanouškovský obal na DVD

8. června 2008 v 11:52 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Jen tak jsem brouzdala netem, když jsem narazila na tenhle vyvedenej obal na DVD.Mě se teda líbí a myslim, že od skutečnýho se moc lišit nebude.
To je přední strana
a toto zadní.

Plakáty z HP6

8. června 2008 v 11:51 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Našla jsem pár neoficiálních, ale docela vyvedených plakátů.Tady jsou:

Konkurz na Levanduli

8. června 2008 v 11:49 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Konkurzu na Levanduli se zúčastnila spousta dívek ale nakonec vybrali jen 20ti letou Jesse Cave.A myslím že udělali správně.Takhle sem si ji docela i představovala.
Takhle vypadal konkurz.
A toto je Jesse Cave.Docela hezká, ne?

Oficiální forografie

7. června 2008 v 19:30 =>Harry Potter a princ dvojí krve<=
Tak tady jsem našla pár fotografií.Je tam i pusa Harryho a Giny.
tak tady je ta slibovaná pusa.Zdá se mi mnohem hezčí než s Cho.
Jako vždy arogantní Lucius.
Tohle je Tom při natáčení.
Z natáčení.Brumbál a Harry.
Harry se "hrabe" v nějakym kufru.
Křiklanův večírek.Omlouvám se, že je to černobíle.
Harry na nějaký chodbě.Ale to jste nejspíš poznali.